Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Hükümet kesintileri için spor destekli

  • Listed: Nisan 17, 2018 2:52 pm

Escort İlan Açıklaması

Kültür, Medya ve Spor Bölümü (DCMS) şu anda taban sporlarına dağıtılan Spor İngiltere’ye £ 120 milyon, ve elit sporu finanse eden İngiltere Spor’a £ 55 milyon pound veriyor.
2012’den sonra iki kurumu birleştirmek için yapılan planlar ve Londra Olimpiyatları bütçesi baltadan kaçmak için bazı tasarruflar yapılacak, ancak çoğu yönetim organı bir sonraki çeyrekte Exchequer finansmanından gelirlerinin üçte biri ile üçte biri arasında bir kesinti bekleyebilir. dört sene.
Futbol Vakfı, İngiltere’nin en büyük spor sadakaları olan ve yerel projelere para koyan kuruluşlar, incelemenin sonucu için endişeli bir şekilde bekliyorlar – Premier Lig ve Futbol Birliği tarafından eşleştirilen Exchequer fonlarında £ 12 milyon dolar alıyorlar.
Londra Olimpiyatları Â £ 9 milyar £ ‘lık bütçeye sahiptir, ancak bunların çoğu zaten proje ve güvenlik inşa etmek için harcanmıştır. Beklenen bir acil durum fonu var: Oyunların etrafında geldiği zaman 600 milyon dolar harcanacak, ancak organizatörler bunu beklenmedik durumlara karşı korumak için zorluyorlar.
Tartışmalı olabilecek bir alan, 2012 yılına kadar her yıl elit olimpiyat sporcularına giden kamu parasıyla mill £ 90million’dur.
DCMS’deki bakanlar, bu fonun bozulmadan korunması için çok mücadele ediyorlar.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.