Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Ian Poulter üçlemede öncü rol üstleniyor

  • Listed: 10 Ekim 2017 20:50

Description

Pugter, üç haftalık bir süre boyunca bir golf kulübüne bile dokunmayı reddeden bir kış tatilinde ortaya çıkan ve Abu Dhabi Şampiyonasında birinci tur liderliği paylaşmak için yedi’lik altı seti vurdu.
Pazar gecesi, dünyanın en iyi 20 oyuncusunun sekizini içeren güçlü bir sahada galibiyet, sıralamasındaki mevcut 12. sırasından en iyi 10’a çıkması için istek listesindeki ilk maddenin işaretini tıkıyordu.
Ayrıca, Colin Montgomerie’deki Ryder Cup takımının Eylül ayında Celtic Manor’da Amerikalılar’ı ele geçirmesi için otomatik bir yer olması için eleme tablosundaki mevcut altıncı sahasını pekiştirecekti. Geçen sene yapılan üç top-20 başarısından sonra bir adım atmaya ve Binbaşı Kazanmaya hazır olduğuna olan güvenini ekledi.
Poulter, Leighton Buzzard Golf Club’daki profesyonel dükkânında mars barları satmaya başladıktan sonra son 10 yıl içinde kaydettiği ilerlemeye inanamayacağını söyledi. “Oldukça uzun bir yolculuk oldu” dedi. “Kendimi çok kötü sıktıracağım. Ancak dünyadaki en iyi 10 hedeflerden biri. Geçen yılda kaç tane yerden başlayabildiğime baktığınızda – sanırım 15 veya 16 – ilerlemeye devam etmek istiyorum. ”

    Poulter ayrıca, adının yanında 65 olan son yeşilden çıkınca kendini sıkışmış olmalıydı. Haftanın başında, ailesiyle Orlando’da sessiz bir Noel geçirdikten sonra çölüne geldiğinde, oyunu iyi durumda değildi.
“Pazartesi günü, oyunum bugün oynadığım yolun yüzde 70’ini hissetmedi” dedi. “Bu yüzden Salı günü ekstra uzun bir uygulama oturumuna başladım ve Çarşamba günü ellerim çatlak ve çıplaktı. Çok çalıştım ve çok para kazandı “dedi.
Poulter, zayıf bir bunker atışının 18. yeşilde bayraktan 70 feet uzakta kaldıktan sonra altı kişilik bir oyuncudaki pakette ortaya çıkması biraz şaşırdı. “Yokuş aşağı, aşağı pütürlü bir pütüm vardı,” dedi günün yedinci kuşuna bakarken. “Çok sert vurdum – muhtemelen 10 feet çok zor – ama hattın arkasına vurmak için yeterince şanslıydı ve düşmüştü.”

    “Tek yapmak istediğim iki adım ve oradan çıkmaktı. Gündüzleri çok iyi oynadıktan sonra karta vurmak o kadar utanç vericiydi ki. Bunun yerine, bir kuşum var – biraz şansın olduğunda almalısın. “Poulter’in açık sözlü kurşun kısa sürdü. Almanya’nın Martin Kaymer ve Kuzey İrlanda’daki Rory McIlroy’u Avrupa’nın en çekici gençleri 66’yı taradıktan sonra çekip çıkardı.
Ve Kaymer’ın davasında, geçen yaz korkunç bir go-karting kazasından sonra hala metal plakasına sahip olduğu için bu bir başarıydı. Kaymer, kaldırılmasını sağlamak için üç haftalık bir zaman planlaması yapmadan önce önümüzdeki Noel’de olabileceğine inanıyor. Ancak bu üç yıldızın hepsi daha sonra, Avrupa ve Afrika’nın Sunshine Turundaki daha az profesyonellerin golf biyografisi kitaplarıyla, Poulter ile düzlem çizebilmek için dün 65’ini çeken diğer iki adam hakkında bilgi edinmek zorunda kaldılar.

    Avrupa golf sahnesindeki 10 yılda Southampton’lu Richard Bland, zamanının çoğunu oyun kartını korumak için endişelenerek geçirdi ve geçen yıl güvenlik işaretinin sadece iki yerinde kaldı. Güney Afrika’nın 38 yaşındaki oyun ortağı Keith Horne, ana Avrupa Turu’nda oynamak için nitelikli olmamış ve uzun süredir memleketinde bir kalfalık olarak görülüyor.
Ancak geçen hafta, Johannesburg Açık’ta galibiyet alan Charl Schwartzel’in altı galibiyete rağmen ikinci sırayı aldı ve bu olay Avrupa tarafından onaylandığında Abu Dhabi’de kendisine bir yer kazandı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.