Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

İki, ‘vücut parçaları’ cinayetini inkar ediyor

  • Listed: 10 Ekim 2017 07:40

Description

Ancak 38 yaşındaki Stephen Marshall, Bay Howe’yi St Albans Crown Court’ta yargılanmasının başında katletmeyi reddetti.
Sarah Bush (21 yaşında), cinayetten ve Howe’nin parçalamasından ve vücut parçalarının atılmasından suçlanmadığına karar verdi.
49 yaşındaki Bay Howe’nin kesilmiş kolları, kuzey Londra’nın Southgate’indendi, geçen yıl Hertfordshire ve Leicestershire’de bulundu.
22 Mart’ta Cottered’da, Hertfordshire’da düzenlenen törenle sol bacağının keşfedilmesiyle ortaya çıkarılan makyaj bulgularından sonra “puzzle adamı” olarak anıldı. Subaylar daha sonra başını, gövdesini, sağ bacağı ve kollarını keşfetti. farklı kırsal yerlerde.
Ayot Yolu, Marshall, Hertfordshire Borehamwood, polisin kayıp bir kişi soruşturması yürütürken ve bedenini parçalayıp bertaraf ederek Bay Howe’nin refahı ve nerede olduğu hakkında yanlış bilgi vermek suretiyle adaletin gidişatını saptırmak için iki karardan dolayı suçlu bulundu. Soruşturmayı engellemek için parçaların farklı yerlerinde.
Ayrıca, bir koronun, iki ildeki çeşitli yerlerde ceset imha ederek bir soruşturma yürütmesini önlemekle suçladı.
İskeleye desenli bir cekilde rastlanan ve boynuna büyük bir haç taktığı Kuzey Londra’daki Southgate’li Pickard Close’un Bush, dört suçlamanın hiçbirinden suçlamadı.
Duruşmanın dört hafta sürmesi bekleniyor.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.