Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

İklim bilim adamları için altın yıldız yok

  • Listed: 11 Ekim 2017 07:00

Description

Ancak, küresel ısınma endüstrisinin daha korkunç tahminlerinden bazılarını destekleyen dördüncü biçimdeki “bilim” in devam eden vahiylerine acı bir kahkaha atmak zor.
Himalaydanlardaki buzullar, 2035 yılı gibi erken bir tarihte sona erebilir; prestijli İklim Değişikliği Hükümetler Arası Panel (IPCC) 2007’de uyardı. Ayaklanmalar. Buzullar 25 yılda eriyemezler. Bu inanılmaz endişe verici senaryo, bir bilim günlüğü habercisinde bir makalede tek bir alıntıya dayanıyordu.
Dünyaya IPCC tarafından yapılan ciddi bir uyarıda bulunması, kötü haber talebinin ne kadar keskin olduğunu ya da bazılarının panik propagandası yapabileceğini gösteriyor. Bu hafta aynı raporda daha saçmalık tespit edildi. Küresel ısınma yüzünden kasırgalar, sel baskını ve diğer doğal felaketler daha da şiddetli mi söylendi?

    IPCC kesinlikle böyle söyledi. Şimdi şunu itiraf ediyor ki, aslında, bu iddiaların ASLA diğer bilim insanları tarafından düzgün bir şekilde gözden geçirilmediği kabul edilmektedir. Yani doğru olup olmadıklarını bilmiyoruz.
Okuldaki fizikte çok hoşuma gitti ve karanlık ev ödevlerimin genelde şu şekilde işaretlendi: “Çalışıyor göster!” Gelecekteki raporları için IPCC’ye not edin. Çalışıyor göster !!

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.