Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

İngiltere Ciprini’yi soğuktan getirdiği zamandı

  • Listed: 11 Ekim 2017 15:10

Description

Sınıfını, 2008 Six Nations Şampiyonasında İrlanda’nın 33-10 cebinden sürüklenmesine ülkesine rehberlik ettiğini gösterdi, ancak buna dayanamadı.
Adams Park’ta Leicester’i ele geçirirken bugün Wasps için geç bir çağrı olarak bankta başlıyor.
İngiltere, Cipriani’nin sihri markasıyla yıllarca donuk rugby oynamakla geçirebilirdi. Red Rose tarafına ilk girdiği sırada hayranlarını koltukların kenarında gösterebilseydi, İngiltere’nin sinek yarısında gerçek bir rekabet olurdu.
Wilkinson, artık eskiden olduğu gibi ringmaster olarak görülmeyen sorular soruluyor.
Ancak, İngiltere kaptanı Steve Borthwick gibi şu an dokunulmaz görünüyor – ancak Cipriani İngiltere ön direği Martin Johnson’ı önümüzdeki birkaç hafta içinde bir seçim ikilemi haline getirebilir.

    2003 yılının yaratıcı Wilkinson’u değil, 2009’un Wilkinson-İngiltere’sinin topu tekmelemek ve hataları beklemek için hazırladığı oyun planına uyuyor ve topu el altında tutmak ve stadyumları ayarlamak yerine koyuyor.
Cipriani’nin Wasps takım arkadaşı ve en yakın arkadaşı Paul Sackey, İngiltere’nin haykırdığı türden hava oyuncusu olduğuna inanıyor. Sackey, Cipriani topu tekmelemekle birlikte büyü yapmaya çalışmak istediğine dikkat çekiyor.
50 metre yüksüz demeden önce. Sackey şunları söyledi: “Cips inanılmaz bir yetenektir.
Tekme atmasına rağmen, her zaman tekmelemeden önce koşmaya çalışan adamlardan biridir. Ancak söylenene göre oynamak zorundasın.

    “Wilkinson gibi Danny inanılmaz bir oyuncudur ve İngiltere şu anda Cipriani’nin getirdiği havayı kaçırdığını düşünüyorum. “İngiltere çok iyi oyuncuları var, ancak sizi oyunda oturturan birini kaçırıyorlar.
koltuğunuzun kenarına gelin ve özel bir şeyler yapın. ”
Cipriani Ekim başından bu yana sağ ayağının kırılması ve göğüs enfeksiyonu nedeniyle hareketsiz kaldı ancak hayal kırıklıklarını arkasına koymak istiyor. Kendisi yaz aylarında İngiliz Lions turnesini kaçırmasına neden olan kırık bir bacaktan kendine geri döndüğü Sackey, tekme atmanın herhangi bir takımın son çare olması gerektiğine inanıyor.
“Şu anda rugby bir tekme oyunudur. İlk önce her şeye ihtiyacımız olduğu söylendi.

    tekme. Halbuki hiçbir şey olmadığı zamanlarda tekmeyi tek başına hissedeceğim “dedi.
“İngiliz rugbunun şu an gideceğini düşünüyorum, bu sadece sahada çiziliyor, hiçbir aşamayı bir araya getirmek istemiyor, çok güvenli oynuyorum.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.