Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

İngiltere için erken kalkanlar

  • Listed: 9 Ekim 2017 21:10

Description

Ashwell Prince, gecede ve sabah yağmurundan sonra ağır bulutların altında yarım saat geç başlamış olan maçın sadece dördüncü topundan James Anderson’un arkasında yakalandı.
Graham Soğan, öğle yemeğinden kısa bir süre önce öğle yemeğinden önce Hashim Amla lbw’ye kavuştu. Ancak ev sahipleri iki sayı aralığında 51’e girdiler ancak Proteas’ın kaptanı Graeme Smith’in kanca yapmasına izin vermek için kayda bir yönetmelik yakalamasını müteakiben Graeme Swann’ın saha hata hattına rue yapabilirdiler.
Smith’in açılış ortağı Prens, zaten ördek için gitti ve sol eline doğru sallanmaya benzeyen bir topun eldiveniyle eldiven giydikten sonra tekmeledi ve eldiveni almak için çizgisini elinde tuttu.
İngiltere’nin Durban’daki ikinci test kahramanının geçen hafta Swann, günün yedincisi olan topu Smith’in menzili ile lekelenmesiyle, serinin bir dönüm noktasının yeni olup olmadığı göründü.
Swann her zamanki üçüncü fiş yerine ikinci sırada yer aldı, çünkü her zamanki görevdeki Paul Collingwood Kingsmead’teki yerinden oynamış parmağın atış hattından çıktığından emin olmak için uzun bacağa sıkıştı.
Smith (30no), ilk başta Soğanları çekerek yanıt verdi ve mırıldanma, İngiltere’nin bu serinin “büyük anlarından” birinin kaybedilmesi için ne kadar ödemek zorunda kalabileceği konusunda bir çelişkiye gitti.
Gökyüzü netleşmeye başladığında, Güney Afrika’yı koşularının çoğunda çalıştırdılar. Ancak, ilk değişiklik yaptıklarında iki DRS temyizinden birisi kayboldu. Stuart Broad, Daryl Harper’ın başlama kararı için sadece arkasında üç numaralı Amla yakaladığını düşünüyordu.
Tam boy salıncakta ve kaçırdıklarında, soğan Amla lbw’yi öğle yemeğinden kısa bir süre önce almıştı.
En azından seriyi canlı tutmak için burada yenilgiden kaçınılması gereken Güney Afrika, günü Güney Afrikalı sporun en zor kararlarından biri haline getirerek güne başladı – tecrübeli yarışçı Makhaya Ntini’yi bıraktı. İngiltere, geçtiğimiz haftaki zaferden değişmedi, Collingwood sakatlıklarını takiben uyacak.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.