Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

İngiltere ısı hissettiğinde Smith parlıyor

  • Listed: 9 Ekim 2017 23:45

Description

Matt Prior, sabahın en skorunda ev sahibinin kasıracağı ilk maçı 18 sayıya çıkardı. Ancak öğleden sonra sıcak ve zor bir günün ardından Smith (51no) ve Amla, takımları 1-1 olarak yönlendirerek birincilerle karşılaştılar. Bu sayede 1-1 karşılaşmayı 1-1 seviyesine çıkarmaya yardımcı olacaktı.
Smith’in payı, İngiltere’de bowlingçilerinin bulutsuz gökyüzünün altına indiği 100 derecelik sıcaklığın sert olduğunu gördükçe, devam eden 80’lik bir yarım yüzyıldaydı.
Güney Afrika’nın ikinci turlarının başlaması, açıkça zayıf olan kararları ortadan kaldırmak ve iyi olanları onaylamak için DRS’nin başlıca iki örneği için dikkat çekiciydi.
Ashwell Prince, Daryl Harper’ın James Anderson’taki bacak tarafının arkasında yakalandığını ve ardından Graham Swann’ın Tony Hill’in lbw kararı yanlış şekilde gözden geçirilmesini istediği için iki kere karıştı – topun kütüğün yarısına kadar çıktığını kanıtlayan tekrarlamalar .
O zamana kadar, Prince’in açılış ortağı Smith, lbw’ye yakın bir çağrı, bir takma kayma ve daha sonra İngiltere’nin ulaşabileceği bir noktadan başlayarak Swann’a karşı korkunç bir sabaha kadar sürdü.
Smith, 50 yaşına gelmeden önce Swann’tan yine lbw’ye yakındı. Fakat her seferinde İngiltere’nin gözden geçirme cazibesine direnmek doğrudu.
Sonra 51 yaşındaki Smith, Swann’dan ayrıldıktan sonra, marjinal yükseklik kararından bir kez daha kar sağladı – bu da Hill’in kararını tekrar alması için yeterliydi.
Morne Morkel, ilk başta iki topu alarak iki maça baslayarak güne baslamisken, Ingiltere’nin ilk siddetli bir ilk açiklik yapacagindan emin görünüyordu.
Ancak, Graham Soğanlı’yla 32 numaralı son kaptanın başına geçen Prior (76) sayesinde, 291’e yanıt olarak 273’ü kapadılar.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.