Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

İngiltere’deki mağaza personeli Euro şampiyonu … hırsızlık yapıyor

  • Listed: Nisan 17, 2018 1:24 pm

Escort İlan Açıklaması

Hırsızlık yapan çalışanlar şimdi, High Street’in iyileşmesini engelleyen 4.4 milyar dolarlık perakende suç dalgasının yaklaşık yüzde 37’sini oluşturuyor.
Güvenlik uzmanları, mağazaların “içeriden sessiz hırsızları” görmezden gelemeyeceğini söylüyor.
* CAIRO İKİ İÇİN LÜKS UZUN HAFTA DÖNÜYOR !!! BA CLUB SINIF UÇUŞLARI, BEŞ YILDIZLI KONAKLAMA VE 1.000 £ SPENDING PARA DAHİL! *
Rahatsız edici eğilim, dün Perakende Perakende Araştırma Merkezi tarafından yayınlanan Global Retail Theft Barometer’da ortaya çıkıyor. Rapor, İngiltere’de iç hırsızlığın Avrupa’da başka herhangi bir yerde olduğundan daha yüksek olduğunu gösteriyor. Kıtada, dükkan çalışanları çalınan malların ortalama yüzde 20,8’ini oluşturuyor.
Hırsızlar hala en büyük tehdittir ancak hafif parmaklı personel artmaktadır.

    Hırsızlık, ortalama İngiliz ailesinin yıllık alışveriş faturasına 180 sterlin daha ilave etmek için hesaplandı. Güvenlik sorun gidericileri Checkpoint Systems başkan yardımcısı Neil Matthews şunları söyledi: “Bu sessiz hırsızların içeriden göz ardı edilmesi, gelecekte tüketiciler için daha büyük sonuçlar doğurabilir.”
Raporda, hırsızların her hırsızlık çılgınlığıyla 100 sterlin değerinde malları çaldıkları, ancak tecrübeli çetelerin çok daha fazlasıyla kaçabileceği belirtiliyor.
Hırsızların alışveriş listesinde tasarımcı kıyafetleri, iç çamaşırı, şampanya ve hatta taze deniz ürünleri var.
2010 yılı hırsızlığı rakamı, geçen yılki çalkantıda çaldığı zaman yaklaşık yüzde altı oranında düşüş gösterdi. Ama 2008’de 700 milyon dolar.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.