Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Işçi çuvalları ‘kraliyet rantı’ adayı

  • Listed: 11 Ekim 2017 10:10

Description

Yerel meclis üyesi Peter White, hükümdarın elmas kutbu hakkında çevrimiçi bir rant için özür dilemek zorunda kaldıktan sonra parti patronları tarafından baltalandı.
Bir İşçi sözcüsü: “Bay White, kanıtları dinledikten sonra kendisini adaylar panelinden çıkarmaya karar veren Londra İşçi Partisi bölgesel yönetim kurulu panelinde göründü.”
Gelecek sene Londra Havering Borough Council’de bir sandalye almak için savaşmak zorunda kaldı. Açıklamaları, resmi tatil ilan edilen kraliyet kilometre taşı için kampanya yürütmekte olan Tory MP Andrew Rosindell’in Facebook sayfasında yayınlandı.
Bay White, “Ayrıcalıklı bir konumda doğan birinin Diamond Jubilee’sini kutlama noktası nedir, o bir parazittir ve elinden gelen her şeye bu ülkeyi saklar” dedi.
Devam et: “Beni yanlış anlama, halka açık bir tatil için bir sorunum olmaz ancak haşereyi kutlamamaktan çok, bir şey ifade eden bir şeye sahip olalım.”
Bay Rosindell bu eylemi memnuniyetle karşıladı ve dünyanın birçok yerinden – birçok cumhuriyetçi dahil – Bay White’a öfke mesajı verdiğini söyledi.
“Açıkçası eylemleri kararlarını doğruladı.Bunlar ki İşçi kendisini kendisinden uzaklaştırmak isteyecek kadar anlaşılabilir bir şeydi, bu sözler utanç vericiydi ve tüm dünyadaki insanlara büyük bir suç teşkil ediyordu. cumhuriyetçiler, kullandıkları sözcük türünden tiksindiler, görüşleriniz ne olursa olsun böyle şeyler söylemek solgun değil. ”
Bay White başlangıçta görüşlerini savundu ancak daha sonra yaptığı bir özür açıkladı: “Kendimi ifade etme şeklim tamamen uygunsuzdu. Dediğimden pişmanım ve kendimden özür diliyorum” dedi.
İşçi şimdi önümüzdeki Mayıs ayında Güney Hornchurch belediye meclisine yeni bir aday arayacak.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.