Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

İşler: Ev işi sizi neden uygun hale getirebilir?

  • Listed: 10 Ekim 2017 07:15

Description

Toz atma, zeminin paslanması ve vakumlama, fitness için popüler bir oyun konsolu kullanmaktan daha fazla kaloriyi yaktı, tüketici gözlemcisi soruşturması bulundu.
Uzmanlar hangisinde? Hesaplama, gündelik ev işlerinin £ 230 Nintendo Wii Fit’i kullanmaya kıyasla daha fazla fitness sağlamada daha başarılı olduğunu buldu.
Yüksek teknolojili sanal spor salonu, sağlık konusunda bilinçli İngilizlerin kendi evlerinin konforunda uyum sağlamasına yardım ettiği iddialarıyla popülerlik kazanmaya başladı.
Hangisi? Hesaplama testleri, 10 dakika ev işi sırasında yakılan kalorileri 10 dakika içinde konsoldan kullanılanlarla karşılaştırdı.
Wii Fit’in 25 kaloriyi yaktığını, banyo temizliyesinin 34 kaloriyi tükettiğini ve vakumlama yönteminin 42 kaloriyi tükettiğini buldular. Wii Fit Plus, Department of Health’ın Change4Life kampanyasının desteğini kazanmak için ilk kez bir oyundu.

    Hangi? Computing şunları söyledi: “Kilo vermek konusunda ciddi iseniz, egzersizin diğer biçimlerini denemek isteyebilirsiniz. Araştırmamız, banyo temizliği veya elektrik süpürmesi gibi genel ev işleri ile daha fazla kalori yakabildiğini bulmuştur.
“Daha geleneksel egzersiz yöntemlerine gelince, Wii Fit koşu bandını yakılan kalorilerle eşleştirmeyi başaramamasına karşın sabit bisikleti para karşılığı olarak kullanıyor” dedi.
Dergide, kalori yakmanın kilo vermenin anahtarı olduğunu ve her 3.500 kalorinin bir kilo yağ kadar yakıldığını söyledi.
Dergi uzmanı Andrew Colley, kişisel bir antrenör ve eski West Ham United FC’deki spor terapisi başkanıdır. Dedi ki: “Wii Fit’te değer görebiliyorum, ancak bu makinenin pahalı reklamlarına girdiğimi söyleyemem.

    “Yaktığınız kalorilerin miktarı, ne kadar ağırlığınız varsa ve ne kadar zor çalıştığınıza bağlı.”
Dün yorum için Nintendo’dan kimse bulunamadı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.