Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

İster inanın ister inanmayın … kamu harcamaları artmak üzere

  • Listed: Nisan 17, 2018 1:38 pm

Escort İlan Açıklaması

Önümüzdeki beş yıl boyunca, koalisyonun süresi boyunca, kamu harcamaları, 100 milyar sterlinlik bir artışla artacak ve 88 milyar sterlinlik tüm fayda faturasından daha fazla olacak. Bu yıl toplam kamu harcamaları neredeyse 600 milyar dolar. 2015 yılında 692.7 milyar £ olacak. Bu yıl hükümetin her birimiz için yaklaşık olarak 10.000 £ harcayacağı ve 2015 yılına kadar toplamın 11.500 £ ‘a çıkacağı.
* CAIRO İKİ İÇİN LÜKS UZUN HAFTA DÖNÜYOR !!! BA CLUB SINIF UÇUŞLARI, BEŞ YILDIZLI KONAKLAMA VE 1.000 £ SPENDING PARA DAHİL! *
Ve bu bir kesim mi? Peki neler oluyor? Neden, önümüzdeki beş yıl içinde harcamalarda bu kadar büyük artışlarla birlikte, kesintilerin tümü nedir? Bazı servislerin gerçek kesintileri göreceği doğrudur. Bu ayın başlarında çocuk parasıyla ilgili duyuru gördük. İnsanların cebinde olan ama artık sahip olamayacakları gerçek para budur.

    Kesim konuşmasında iki büyük sorun var. İlk önce beklentiler. İkincisi, artan harcamalar aslında gidiyor. Beklentilere bakalım. Bir kesim, bu günlerde fiili harcamalarda bir azalma olarak nadiren tanımlanmaktadır. Ay’a bir roket inşa etmek için bir proje düşünün. Başlangıçta hükümet yılda £ 100 milyon harcıyor. Projenin bütçeye yapıştığını ve planlanmış olduğunu varsayalım.
Roket, genel kamu harcamalarının normal bir parçası olarak kabul edildiğinden, bilim adamları, Mars’a gidebilecek bir roket için tartışmaya başladılar. Medya, sesin içine katılıyor – elbette, diyor ki, biz sadece ay’a uçmamalıyız. Daha önce kimsenin olmadığı Mars’a gitmek daha mantıklı. Ve böylece hükümet yıllık bütçeyi 200 milyon sterline çıkardı.

    Planlar hazırlandı, programların gözden geçirilmesi, beklentiler yükseldi, ancak para aslında iki yıl boyunca gerçekleşmeyecek. Sonra durgunluk vurur. Hükümet kitaplara bakar ve uzay roketi bütçesinde yüzde 25’lik bir kesinti olduğunu ilan eder. Bilim adamları çıldırmışlar. Sendikalar çığlık atıyor. Medya, hükümeti bilim üssünü yok etmekle suçluyor. Keser!
Ama rakamlara bak. Hükümet planlanan £ 200milyonun yüzde 25’ini “kesiyor”, yani “sadece” 150 milyon £ harcama anlamına geliyor. Gerçekte, gerçekte, roket bilim adamlarının aldıkları 100 milyon sterlinlik harcamalarda yüzde 50’lik bir artış.

    Ama hepimiz 100 milyon sterlinlik yıllık harcamalara alıştığımız için, beklentiler sürekli olarak daha fazla paradan artar. Hiç kimse, taban rakamı ve herkesin planlanan £ 200million yerine çalıştığı gibi davranmaz.
Bu, şu anda olan şey. 1999’dan beri İşçi, kamu harcamalarını yüzde 53 oranında artırdı. Uyuşturucu bağımlılığı gibi. Ne kadar çok alırsanız, bir dahaki sefere memnun olmanız gerekir. Böylece kamu harcamaları çatıdan geçti ve bir ya da iki yıl öncesine kadar geri döndürme çabaları barbarca kesintiler olarak kabul ediliyor. Kamu harcamaları konusunda mantıklı bir tartışmamız olamaz. Baroness Thatcher’ın kestiğini hatırlıyor musun? Gerçekten mi?

    O zaman, paralel bir dünyada yaşıyor olmalısınız çünkü 1979-97 arası kamu harcamaları enflasyona izin verdikten sonra yüzde 44 arttı. Ancak tartışma, bu konu üzerinde harcanacak daha fazla paraya olan sürekli talepler ve diğer her şeyle çarpıtılıyor. Yani bu Parlamentonun neredeyse 100 milyar sterlinlik bir harcaması olmasına rağmen, konuşma kesintilerden oluşuyor: beklentilerdeki kesintiler ve evet, bir yıldan bir sonraki yıla kadar bütçelerle yapılan kesintiler. Ancak çoğu durumda bunlar bir zamanlar normal olarak kabul edilen bir hizmet seviyesine geri döndüler.
Yarın ayrıntılı rakamları ancak yarın biliyoruz, ancak koalisyon zaten NHS ve denizaşırı yardım bütçelerini artırma vaadinde bulundu ve sızıntılar okulların ve yardımların ekstra harcamalara ve emekli maaşlarına sahip olacağını gösteriyor (Hükümet, fiyatlar yerine kazanç). Ama çok önemli olan tüm harcamalar hizmete girmiyor.

    Gordon Brown etrafında bir efsane, eskiden bir “vergi ve harcama” İşçi politikacı olduğunu, ancak çok daha kötüydü. Onun yüzde 53’lük harcama artışı vergilerde yüzde 53’lük bir artışa dayanmadı. Masif borçlanma ile ödendi.
Ofisten ayrıldığı zaman harcama harcamasını finanse etmek için eşi görülmemiş bir £ 178 milyarlık borç aldı ve şu an için ödüyoruz. Ödünç alma özgür olduğu için. Bu bir kısır döngü. Harcama ne kadar yüksek olursa, borçlanmanın finansmanı için ihtiyaç duyulur ve bu da faiz ödemelerinin ne kadar büyük olduğu ve açığın o kadar büyük olduğu anlamına gelir.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.