Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Jackson eski karısı Presley ile son sohbetinde ağlamaklı

  • Listed: Nisan 17, 2018 4:58 pm

Escort İlan Açıklaması

1990’lı yılların ortalarında iki yıl boyunca Kral Kralı ile evlenen Presley, Jackson’ın geçen yıl ölümünden dört yıl önce (Jun09) tuhaf bir telefon görüşmesi yaptığını ortaya koydu – ve son konuştukları zaman oldu.
21: 00’da (10) Perşembe günü Amerika’da yayınlanan Oprah Winfrey’le samimi bir TV sohbette, “Çok uzun bir konuşma oldu ve ondan çok etkilendim ve hissedebiliyordum ve duyabiliyordum. çok uzaktaydı ve okumaya çalışıyordu. Duygusal olarak ısırıp soğuramayacağımı görmek için bir hat atmaya çalışıyordu ve ben de bu noktada güzel bir şekilde kapanıyordum.
“Bana etrafındaki birçok insan hakkında haklı olduğumu söylemek istedi … ve hala onu sevip sevmediğimi sordu ve bununla ilgili bütün bir şeye gittik ve ona kayıtsız olduğumu söyledim. O kelimeyi sevdi ve ağladı.
“Ve sonra sohbetin son kısmı bana birisinin onun kataloğunu (şarkılarını) ve mülkünü almak için onu öldürmeye çalışacağını ve bununla ne yapacağımı bilemediğini hissettiğini söyledi. … Bana hayatındaki endişesini dile getirdi. “

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.