Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

James Haskell sırası sorunların dünyasına sunuyor

  • Listed: 4 Ekim 2017 20:35

Description

RFU elit ragbi direktörü Rob Andrew tarafından dün yapılan en kötü davaydı, çünkü Stade Fransa’daki Toulouse’la yüzleşmesini istediği bu nadasa Altı Nations haftasında Haskell’i terk etmeyi haklı çıkarmaya çalıştı.
Esasen Andrew, eski bir İngiliz kaptanı olan Toulouse için yirmi yıl önce oynuyormuş gibi, hâlâ İngilizce tabanlımış gibi sözleşmeli yayınını kestirememekten ötürü eski At böceği atan Haskell’i sorumlu tutuyor.
Ve şaşkına dönerek, Twickenham için şimdiki XV’de Jonny Wilkinson ve Riki Flutey de dahil olmak üzere – 2009 dolaşımına katılanların da dahil olduğu tüm bunları hatırlatmada faydalı bir işlev görüyor ve İngiltere maaşlarının büyük maaş ve “yeni meydan okuma” ile gitmesi gerektiği yönünde sorumluluklar taşıyor. .
İngiltere menajeri Martin Johnson, Haskell’e konut koymasını söyledi. Bunu yaparak, oyuncu Stade Francais’tan, İtalyanlar ve İskoçlar’ın yanı sıra Fransızları da geri gönderilen bir ihlal sözleşmesine cevaben kendisini açık bırakıyor.

    Andrew, İngiltere’ye gelen Surrey’deki otelinde “Geçen sene herkese giderek, Fransa’ya giderseniz sizi İngiltere için oynamak için seçmeyiz dediğimiz bir politikamız olmayacağını oyunculara söyledik” dedi.
“Fakat Johnno’nun sizi burada istediğinde serbest kalabileceğinize ve burada bulunmaya güvence vermeliyiz – İngiltere’de sahip olduğumuz oyuncuların elit oyuncu kadrosu dönemlerine denk.
“Aynı kriterleri etkili bir şekilde yerine getiremeyen oyuncuları istemiyoruz. Bazıları doğrudan sözleşmelerde yer aldı, bazıları orijinal sözleşmeleri imzaladıktan sonra kulüplerle ayrı ayrı müzakere etti. ”
Dolayısıyla Birlik müzakereyi yapmak için bireylere bıraktı ve şimdi Haskell’in düzenlemelerinin patent yetersizliği ortaya çıktı, kendi sorumluluğunu almasına izin vermekten başka alternatifi yok.

    Dün, Altı Ülkeler geçen ay başladığı günden beri takımda çalışan mide böceklerine yenik düşen en son İngiliz olana sahip olmak için yine de yetişemedi. Oyuncular dün gece dağılmıştı ve Hassell’in Stade de France’da Toulouse maçı için 80.000’den önce başlaması için durduracak başka bir şey yoktu, bu da Stade Francais’ın bayrak sıkıntısı çekti.
Ama Johnson’un lehine ve dolayısıyla İngiltere ekibinde kalmak istiyorsa, bu bir seyirci değil, oyuncu olmalı. Andrew’un da itiraf ettiği gibi, sorun, Haskell’in İngiltere’nin tam sürümünün kapatıldığına dair sözüne sahip olmasıdır.
Andrew, “RFU ile herhangi bir Fransız klübü arasında yalnızca Stade Francais’tan ziyade imzalanmış bir kağıt parçası olmadığını söylemek doğru” dedi. “RFU, var olan herhangi bir aşamada hiçbir iddia etmedi. Ancak James ve danışmanları tarafından, EPS anlaşması uyarınca İngiltere eğitiminin bırakma sürelerini yerine getirebileceği konusunda Stade ile bir anlaşmaya varacağımız konusunda güvence verildi.

    “Pozisyon oyuncu ile kulüp arasında. RFU ve Stade Francais arasında hiç bir sorun yok. Adil olmak gerekirse, Fransız kulüpleri bu sezon harika geçti. Hepsiyle çok iyi bir çalışma ilişkimiz oldu.
“Bu, Fransa’da oyuncuların olması ilk sezonunda baş etmek zorunda kaldığımız ilk ve tek olay.
“Bir noktada bunun olabileceğini her zaman biliyorduk. İngiltere için oyuncuların hangi şartlar altında değerlendirileceği konusunda kesin bir açıklama yapmamız gerekiyor. ”
İngiltere, Haskell olmadan idare edebilir, ancak ister St Stade Francais isterse de Stade Francais için oynasa da, Fransa merkezli oyuncuları Dünya Kupası sezonundan önce resmi olarak bağlamanın acil konuları ele alınması gereken kadar zor değil.

    Bu endişe, RFU’nun Flutey’nin İngiltere’ye dönüşü için maddi yardımda bulunma konusundaki istekliliğini açıklıyor. Toulon antrenörü Philippe Saint-Andre’e göre Wilkinson’ın bültenleri bile, sözleşmeye dayalı zorunluluk yerine şerefinin ürünüdür.
Andrew, “Her zaman bu mevsimi yaşayacağımızı hissettim, o zaman gelecek sezon Fransa’da kim olduğumuza bakmalıyız, koşullar ne, ne olduğu hakkında bir şeyler daha çağırmalıyız” dedi.
“Bu bir iyi niyet meselesi değil, netlik meselesidir. Katılanlar için temel kuralların ne olduğunu açık bir şekilde ortaya koyduk. Oyuncuların bize teslim etmelerini istediğimiz tam olarak sahip olduğumuz şey olduğuna inanıyoruz. Tüm bunları Dünya Kupası yılına girdiğimizden emin olmalıyız. Herhangi bir kavgaya ya da uzlaşmaya varamayız. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.