Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Jamie Carragher: Çok üzgünüz

  • Listed: 10 Ekim 2017 12:15

Description

Düz konuşan savunma oyuncusu Carragher, ekip arkadaşlarına, yarın Stoke’a yapacağı test gezisinde zedelenmiş itirafları onarmak için cesaret toplamaları konusunda da meydan okudu.
Liverpool’un patronu Rafa Benitez, hakem Phil Dowd’dan Çarşamba gününün 2-1’lik yenilgisiyle Lifetime hattında bir yaralanma cezası verdiği için mutsuz olduğunu belirtti ancak Carragher spotların oyuncular değil resmi görevlilerin üzerine gelmesini istedi. “Liverpool için çok kötü bir geceydi ve biz bunu gizleyemiyoruz. Daha düşük bir ligden bir tarafa karşı daha fazla şey yapmak zorundaydık “dedi.
“Yaptığımız yol için özür dilemeliyiz, ancak Okumaya itimat etmek zorundayız. Hepimiz kazanmaktan hoşlanıyoruz, ama olmadığınızda da iyi bir kaybeden olmak zorundasınız.

    “Onları hak ettiklerini kabul etmek zorundayız. Fakat aynı zamanda kendimize bakmalıyız ve yaptığımız yol kabul edilebilir değildi.
“Şu anda Stoke’a karşı büyük bir oyunumuz var. Ekstra zaman oynarken çok zor olacak ve geri gelmek için muazzam bir karakter göstermek zorundayız. Ancak bunu yapmak zorundayız. Devam etmeliyiz, ancak aynı zamanda Anfield’e gelen ve televizyonda izleyenlere özür dileriz. ”
Avrupa Ligi, FA Kupası’ndan elenmesinin ardından Şampiyonlar Ligi ve Carling Kupası’nı bırakma dercesinde dört sezon boyunca ilk gümüş eşyası olan Liverpool’un tek gerçek umudunu oluşturuyor.

    “Daha iyi yapmak zorundayız ve iyileşmek zorundayız,” dedi Carragher.
“Bu sezon hala kalan dört ay kaldı, ancak bu sonuç bizim için daha zorlu hale geldi. Ama biz Liverpoolız ve gelişmek zorundayız. ”
Paul Joyce

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.