Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Jeffren Suarez için Celts hedef kredi anlaşması

  • Listed: 11 Ekim 2017 17:35

Description

Venezuela’da doğan ama şu anda 21 uluslararası bir İspanyol, hızlı ve yetenekli kanat oyuncusu Arsenal, Everton ve Wigan gibi bir çok kulüp tarafından aranıyor.
Fakat Hoops, İspanyol orta saha oyuncusu Marc Crosas’ın kulübü kendisine sattığı ve Celts’e önceki Nou Camp devleriyle bağ kurması sayesinde bir imza atması için bir yol izliyor.
Barca patronu Pep Guardiola, genç süperstarının kesinlikle satılık olmadığını açıkladı ancak daha fazla oyun deneyimi kazanması ve takıma dönmeden önce Ocak ve Haziran 2010 tarihleri ​​arasında başka bir takımla daha da ilerleme kaydetmesi için istekli.

    Celtic’i, Crosas’ın çılgın raporlarını aldıktan sonra, Suarez’i ödünç almak istediğini hemen anons etti.
Geçen akşam Barselona sözcüsü eski Tenerife oyuncusu çiftlik ekibinin “Jeffren’in gelişimi için en uygun kulüp seçildi.
“Ona evrimini durdurmamak için rekabetçi oyunlar alanında kendisine zaman tanıyacak çok profesyonel bir ekibe ihtiyacımız var.Celtic, ilgi alanlarını bizimle paylaşan birçok kulüp arasındadır”
21 yaşındaki Jeffren, 2005 yazında Barcelona’ya geldi ve Gaffer’le ilk takıma terfi ettirilmeden ve Şampiyonlar Ligi maçlarında geçen sezon oynaması öncesinde B takımı teknik direktörü olduğu anda hemen Guadiola tarafında yer aldı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.