Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Joe Jackson, ölümcül ölüm davası için 333 milyon pound talep ediyor

  • Listed: Nisan 17, 2018 4:25 pm

Escort İlan Açıklaması

Joe Jackson, Ağustos ayında 10 Haziran’da Murray’e karşı yasal eylem başlattı ve onu Haziran 2009’da şarkıcının ölümüne yol açan ölümcül anestezik Propofol dozunu vermekle suçladı.
Aile patriği, kendisinin geçtiği sırada Thriller vurucu tarafından desteklendiğini iddia ediyor – bu, kendisine yanlış bir ölüm davası için gerekli yasal duruşu sağlayan bir iddia.
Ve TMZ.com tarafından alınan yeni belgelerde Jackson’ın, 6.7 milyon sterlin ve 333,3 milyon sterlin tutarında hasar görmesi isteniyor – iddia edilen miktar “gerçekçi hasarlar arasındadır”.
Jackson, destek kaybının yüzde 20’sini, duygusal sıkıntının yüzde 40’ını ve “konfor, yardım, toplum ve arkadaşlık kaybının” yüzde 40’ını veriyor.
Bununla birlikte, Murray’den para kazanmak için mücadele edebilir – sağlık görevlisi patronlar onun parasını ödemeyi reddettiği için, parasız kaldığı ve davasını karşılayamayacağı konusunda ısrar eder.
Murray Jackson’ın ölümünden kaynaklanan istemsiz bir adam öldürme suçundan dolayı suçsuz olduğunu iddia etti ve duruşmaya katılıp katılmayacağını belirlemek için 11 Ocak’ta bir ön duruşmayı bekliyor.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.