Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

John, AIDS kurbanı için haraç öder

  • Listed: 3 Ekim 2017 16:45

Description

Roket Adam, hayatını değiştirerek katkıda bulunduğu 18 yaşındaki Ryan White’ın anısına düzenlenen yardım bağış topluluğunun başlığıydı.
Beyaz, kontamine kan nakli nedeniyle hastalığa yakalandı ve John, 1990 yılında ölen gençlerin uyuşturucu yemeden önce hayatının son haftasında kendisine bir başucu nöbeti düzenledi.
Ve süperstar Indiana’ya dönmekten onur duyduğunu ve Butler Üniversitesi’ndeki övgü konseriyle kutsal 20. yılını kutladığını söyledi.
John Associated Press’e “Hayatımda Ryan’ın ailesini tanışmak, geçen hafta orada denemek ve yardım etmek için orada bulunmak için en büyük şeylerden biriydi ve sonra bana hayatımı değiştirmem için verdiği harika mesaj için.” hisse senedini alıp düşünmek garipti – bu yıl 20 yıl ayıktım ve Ryan öldüğünden beri 20 yıl geçti, çünkü kısa süre sonra ayık kaldı. ”
Ve White’ın annesi Jeanne White-Ginder, oğlunun arkadaşı olmak için şarkıcıya daima minnettar olacak.
“Koruyabileceğim en güzel sahnelerden biri (1990’dan itibaren), Ryan’ın odasına giriyor ve Elton’un Ryan’ın odasını süsleyen bir sandalyede durduğunu görüyor” dedi, “Her zaman koruyucu meleğimmiş gibi hissettim” “Uyandığında, onun ne kadar sevildiğini bilmesini istiyorum.” Bunu bana bir anne olarak gerçekten dokundu, çünkü bunu yapmayı hiç düşünmemiştim. ”
Konsoldaki kârlar Indianapolis Çocuk Müzesi ve John’un AIDS vakfından yararlandı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.