Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

John Prescott’un Piers Morgan’la karması

  • Listed: 9 Ekim 2017 22:45

Description

Twitter takipçilerine şikayet etti: “Sadece Vegas’ta Piers Morgan’ın ITV reklamını duydum. Daha çok Piers Morgan On … Too Much. ”
Prezza önceki günlerde: “Ben Xmas’taki her ITV şovunda Piers Morgan mıyım? Kitabımda Morgan daha az kişidir. ”
71 yaşındaki MP, Twitter hayranlarından Morgan’ın ev sahipliği yapması gereken şovlara “en komik” önerilerini göndermelerini istedi ve şimdiye kadar şunları söyledi: “Kitabımın imzalı bir kopyasını elinden geleni yapacağım” dedi.
Seçilen kazananları, Piers Morgan ile birlikte çıkan parlak kıvılcımlardı … Jobseeker’s Allowance ve Piers Morgan On … TV Off.
Ve birisi “Piers’i bir paket köpekle kovalarken, neden kimse fox Hunting’e gitmek istesin?” Diye önermişti, Prezza heyecanlanmıştı. “Şimdi, izleyeceğim bir Morgan gösterisi” diye seslendi.
Böyle bir duygusuzluk, Prescott’un Morgan tarafından hakaret edilen büyük ve iyi saflar arasında sayılarla bir ilgisi olabilir mi?

    Eski gazete editörü bir keresinde şunları yazdı: “Prezza, asistanı Tapınağı tapınağına takılıp, parçalama makinesinden daha fazla sözcüğü bulaştıran bir seçkiyi yumruklayan bir kişiyi yumrukladığı için hatırlanacak.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.