Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Jungle şovunun patronları sıçan sırasından kaçtı

  • Listed: 11 Ekim 2017 14:40

Description

Şefin görünüşte öldürdüğü ve bir yemek yemesi için bir fare katlettikten sonra, kazanan Gino D’Acampo ve diğer yarışmacı Stuart Manning’e karşı suçlamalar öne sürülüyor.
News of the World’e göre, hayvan, eğitmek için vahşi çeşitten ziyade sete gevşeklik sağlayan düzgün bir fare olmuş olabilir.
Seride yarışmacılar bir tanesi “yetersiz” rasyonlarla “sürgün” edilen iki gruba ayrıldı.
Ünlüler, fiziksel zorlukları tamamlamak için enerjiden yoksun olmalarından endişe duyduklarında, 33 yaşındaki D’Acampo, konuyu kendi ellerine almayı kararlaştırdı. Şovun video günlüğü odasında “Seçimle değil, yapılması gerektiği için bitti” Bir çeşit proteine ​​ihtiyacımız var, bir çeşit lokuma ihtiyacımız var.Bu farelerden birinin dolaştığını gördük Bıçak var , Boğazım var, onu aldım. ”
30 yaşındaki Manning de dahil olmak üzere grup sıçanı yedi ve yemekten memnun kaldı.
New South Wales’deki RSPCA’dan Baş Müfettiş David Oshannessy, bir gösterinin bir parçası olarak bir hayvanın öldürüldüğünün kabul edilemez olduğunu söyledi.
Dedi ki: “İddiaya göre bir hayvan acımasızca kümede tedavi edildi, öldürülen bir sıçandı New South Wales’de hayvanların nasıl kullanılacağını belirleyen bir davranış kanunu var. Performans kabul edilemez. ”
New South Wales Polisinin bir sözcüsü, şu anda şov prodüktörlerine karşı suçlama yapmak için hiçbir plan bulunmadığını söyledi. Kuvvetin iki adam hakkında yaptığı açıklama: “Dün Murwillumbah polisi, 30 Şubat ve 33 yaşlarındaki iki erkeğe, hayvan zulmünü suçlamasıyla ilgili alan mahkeme katılım bildirimlerini yayınladı ve 3 Şubat 2010 tarihinde Murwillumbah yerel mahkemesinde mahkemeye çıkacak.”
2003’te Ünlü Oldum üzerine yer alan şef Antony Worrall Thompson, gösterinin yapımcılarının olaydan sorumlu tutulması gerektiğini söyledi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.