Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Kaba bir binmek için BB ünlüleri

  • Listed: 9 Ekim 2017 20:55

Description

İki kişinin yer aldığı sandalye, vals yapımı bir yolculukla modellendi ve imaj konusundaki ev arkadaşlarını karıştırmak için çarpık ayna da içeren fuar alanı temalı günlük salonun ortasında oturuyordu.
Ünlüler, günlük odasında olduklarında doğrudan Big Brother ile konuşabilecek ve bu sene “cehennem başkalarına yalan söylüyor” temasıyla vahşi doğranan sandalyeden bir miktar çığlık atma ihtimali yüksek olacak.
Bir gösteri sözcüsü şöyle dedi: “Günlüğü Odası sandalyesi farklı seriler üzerinde birçok kılıyordu ama bu henüz en muhteşem.
“Gerçekten, şovun hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını hissediyor.”
Geçen hafta son Ünlühanede peluş kadife kanepeler, ev odası aydınlatması, sahte kürk keçeler ve antik hayvan kafatası bulunuyordu.
Mutfak, klinik paslanmaz çelik rakorlar, Damien Hirst tarzı turşu kavanozları ve hastane fırçalayın yeşil boyalı duvarlar ile “otopsi odası” na benzemek için tasarlandı.
Yaklaşık 50 gözetleme kamerası ve 25 mikrofon ile donatılmış olan ev, kanepeler, atışlar ve giriş yangınları, şemsiye uzunluğu, küvet ve özel duş ile donatılmış lüks bir banyosu da bulunan açık bir “açık hava” alana sahiptir.
İdari yapımcı Shirley Jones, son seride büyük bir rol oynayacak, ancak daha ayrıntılı bilgi vermeyi reddeden bahçe için bir yapının planlandığını söyledi.
Dante’nin Inferno’sunun ünlü hattı “Buraya giren herkesten umut etmeyin” yazısının evin tasarımının çoğuna ilham kaynağı olduğunu belirtti.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.