Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Kaçış kaçış steward hapis cezası

  • Listed: Nisan 17, 2018 11:10 am

Escort İlan Açıklaması

Steven Slater, bir suç davasının sorumluluğunu itiraf etti ve bir yıl süreyle gözaltına alındı.
Slater New York şehir mahkemesinin dışında, “Günün sonunda, ben bir yetişkinim ve eylemlerimin sorumluluğunu üstlenmeliyim” diyerek, davasına kamu yararının onu şaşırttığını da sözlerine ekledi.
Slater’in kaçağı geçtiğimiz ağustosta, John F Kennedy Uluslararası Havaalanı’na yeni inmiş olan bir JetBlue Airways uçağında geldi.
Kabin hoparlörüne bindi, yolculara küfretti, sonra da şutu elinde bir birayla aşağı kaydırdı.
Televizyon şovlarında, gazetelerin ön sayfalarında ve yüzlerce hayranı online olarak, havayolu seyahatinin çaresiz dünyasına ayak uydurmaktan ve işini bu kadar harika bir şekilde bırakmaktan dolayı alkışladı.
Savunma anlaşması kapsamında Slater en az bir yıllık danışmanlık ve tedaviyle karşı karşıya gelecek. Eğer programı yargıcın memnuniyeti ile bitiremezse, hapiste bir ila üç yıl alacaktır.
Bu sırada ününü kaybetti, ama gitmedi: Bu Cadılar Bayramı Slater bir saygı içinde, çeşitli dükkanlar nefretli havayolu çalışanı veya kızgın steward kendi sürümlerini satıyor. “Açık mavi kravatlı mavi bir gömlek ve alnınız için bir Band-Aid geliyor” dedi.
Slater, JetBlue’dan istifa ettikten sonra işsiz kaldı. Havayolu endüstrisinde yaklaşık 20 yıl harcamış olmasına rağmen orada üç yıl çalıştı.
JetBlue Slater’ı askıya aldı ve basın mensuplarının, potansiyel olarak ölümcül bir güçle konuşlandırılan acil durum slaytlarının neden olabileceği zararları hesaba katmadığını hatırlattı.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.