Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Post an Ad
 

 

Anadolu Yakası Masöz Rus Masöz İrmak

  • Listed: Haziran 13, 2018 11:12 pm

Escort İlan Açıklaması


Anadolu Yakası Masöz Rus Masöz İrmak

Robbie Brady’nin kırmızı kartından son düdüğünden 11 dakika sonra 10 kişiye indirgenen Hull, Southampton’ın kaçırılan bir şansı kaçırması için haklı olarak Robert Koren’den yarım saat önce haklı bir şekilde ileri gitti.
Ancak Do Prado ve Lallana, aradan sonra aralarında gün batımını ve ikinci sıradaki West Ham’ı tuttuklarından emin olmak için aradan sonra yedi dakikalık bir sürede geri döndüler.
Oyuna St Mary’deki 21 maçlık galibiyet serisini koruyan Southampton, ikinci dakika kadar erken bir aşamada ilerleyebilirdi. Morgan Schneiderlin, Lallana’nın topuyla buluşmak için kutunun içine girdi ancak yakın mesafeden vuruşu kaleci Peter Gulacsi tarafından güvenliği için farklandırıldı.
Üç dakika sonra, Hull’in ilk atağı Matt Fryatt’ın topla birlikte topu yere serdi. David Connolly’nin yokluğunda Azizler için ön tarafa gelen Prado, ziyaret eden savunmayı ele geçirmek için zor olduğunu kanıtladı ve 15. dakikada skoru atmalıydı, ancak Gulacsi topu sıkıştırmadan önce vurmasını alamadı.

Ricky Lambert ve Lallana da Koren takımını 43. dakikada öne tutmadan önce taraftarları ev ağlarına gönderdi.
Southampton kalecisi Kelvin Davis, Slovenya’nın ilk vuruşuna el uzattı, ancak topu sadece forvetin yoluna geri çekebilir ve Koren ikinci fırsatı ile hata yapmaz.
Sağ taraftaki Dan Harding, Lambert’i hedefe doğru yönelten Lallana’yı besledi, ancak Gulacsi topu Do Prado’nun yoluna sokmayı başardı ve eve döndü.

Lallana son anda 55. dakikada sağ kanattan çok hızla yer buldu. Hull’un tesviye umutları, Brady’nin Harding’e karşı oynadığı meydan okuma için düz kırmızıyla gösterdiği 79. dakikada sona erdi.

Ad Reference ID: 6755b217ab689e47

No Tags

77 total views, 3 today

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.