Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Kadınlar emeklilik yoksulluğundan kaçınmak için hareket etmeli

  • Listed: Nisan 17, 2018 3:46 pm

Escort İlan Açıklaması

Uyarılar emeklilik sağlayıcısından yeni bir rapor olarak geldi İskoç Dullar, 50 yaşın altındaki İngiliz kadınlarının yarısından fazlasının emeklilik için yeterince tasarruf yapmadıklarını bildiğini ortaya koyuyor.
Daha genç kadınlar, erkek meslektaşları, İskoç Dulları figürlerinin gösterdiği gibi sadece yarısı kadar tasarruf ederken, yaşlı kadınlar aynı yaştaki erkeklerden daha düşüktür.
* CAIRO İKİ İÇİN LÜKS UZUN HAFTA DÖNÜYOR !!! BA CLUB SINIF UÇUŞLARI, BEŞ YILDIZLI KONAKLAMA VE 1.000 £ SPENDING PARA DAHİL! *
18 ile 29 yaşları arasındaki kadınlar arasında, üçte biri bir emekli maaşı almayı bile düşünmemiş ve durum daha da kötüleşiyor.
Emekliliğe yetmeyeceklerini bilen 50 yaşın altındaki kadınların oranı şu anda yüzde 53, geçen yıl yüzde 8 artış gösteriyor.

    Şimdi İskoç Dullar emekli maaşlarının nasıl çalıştığı ve hangi seçeneklerin mevcut olduğu konusunda daha fazla eğitim istiyor.
İskoç Dullar’da emeklilik pazarının gelişimi başkanı Ian Naismith, “Tutumların değişmesi gerekiyor ve erkek ve kadın tasarruf alışkanlıkları arasındaki büyük eşitsizliğin çözülmesi gerekiyor veya hatta daha fazla kadın yaşlılıkta yoksullukla karşı karşıya gelecek” dedi.
51 ila 59 yaş arasındaki yaşlı kadınlar için, eğitim için emeklilik birikim düzeylerinde gerçek bir fark yaratmak için muhtemelen çok geç.
Ortalama olarak, bu yaştaki kadınlar ortalama insanın 54.345 £ ile karşılaştırıldığında, 37,642 sterlinlik emeklilik maaşı tahakkuk ettirdi. Boşluğu nasıl bu kadar geciktireceğini bilmeyen yaşlı kadınlar için hala atabilecekleri adımlar var.

    Evli kadınlar, örneğin, eşlerinin ortak yaşamlarını yitirmelerini sağlayabilir, bu da her iki tarafın ölmesine kadar para ödemeye devam eder.
Bu, kocalarının tek ömürlü maaşlarının, sahibinin ölümüyle ilgili ödemeyi durdurduğu zaman hiçbir şey bırakmayan binlerce kadının kaderinden kaçınmasına yardımcı olacaktır.
Saga genel müdürü ve eski emekli aylığı danışmanı Dr. Ros Altmann, “Kadınlar kesinlikle fena halde kalıyorlar. Birçok erkek, riskleri anlamayan kocaları sever. ”
Kadınların devletten en fazla yararlanmalarını sağlamak da hayati önem taşımaktadır. Hayır kurumlarından yapılan araştırmalar İngiltere, emeklilerin iddia etmemeleri nedeniyle 5 milyar sterlin değerinde olan yardımları kaçırdığını gösteriyor.

    6 Nisan 2010 tarihinde ya da bu tarihten sonra emekli olan kadınlar için, temel devlet emekli maaşı için gerekli olan nitelikli yıl sayısı 39’dan 30’a düşürülmüştür. Ayrıca, emekli kredileri, konut yardımı ve belediye vergi ödeneği için de uygun olabilirler.
Halen çalışmakta olan ancak bir işyeri emekli maaşı için yeterli kalifiye olmayan kadınlar, 2012 yılından itibaren yeni düşük maliyetli emekli maaşlarından da yararlanabilmektedir.
2017 yılına kadar tüm işverenler, belirli bir eşiğin üzerinde personel kazancını, yıllık maaşın yüzde 3’ünü ödedikleri bir emeklilik planına otomatik olarak kaydetmelidir. Kötü haber, ancak, yarı zamanlı çalışan birçok kadın, örneğin, hala hak kazanmak için başarısız olabilir.

    Maliye danışmanı Hargreaves Lansdown’da Tom McPhail, “Eşik 5,000 sterlin veya daha fazla olacak gibi gözüküyor, bu yüzden eşiğin altında kalan kadınlar hala gözden kaçabilir.”
Çalışan tüm kadınlar için mesaj, mümkün olan en kısa sürede iş temelli bir plana ya da kişisel emeklilik planına başlamaktır.
McPhail şunları ekledi: “Eğer işvereniniz katkıda bulunduğu bir program sunuyorsa, daha sonra daha iyi bir yaşama kavuşmanıza yardımcı olabilecek ücretsiz paradan daima yararlanmalısınız.”
CİNSİYET GAP WIDEN İÇİN DEVAM EDİYOR
Kadınlar emeklilik maaşı söz konusu olduğunda neden erkeklerin gerisinde kalıyor? Kadınların daha sonraki yıllarda erkeklerden daha fazla yoksulluk riski altında olmalarının bir nedeni var.

    Kadınlar için ana emeklilik sorunları daha düşük ücret, çocuk bakımı, boşanma ve boşanma için kariyer molalarıdır.
Gibi
Daha uzun yaşama eğilimindeler, kadınlar da emekliliğinde daha uzun. Dr Ros
Saga genel müdürü Altmann şöyle diyor: “Kadınlar hala çok fazla
ikinci sınıf vatandaşlar emekli maaşlarına gelince, ve daha kötüsü nedir
neredeyse kabul edilemez. ”
Çok
Sorun emeklilik sisteminin daha fazla kurulmasından kaynaklanıyor
50 yıl önce ve modern kadınların gerçeklerini yansıtmıyor
hayatları. Ayrıca, bugün çok daha az kadın işçinin nihai maaşı var
emeklilik planları erkek işçilere göre.
Birçok evli kadın, yine de, emeklilik karşılığı hakkında endişe duymanın, kocaları için bir mesele olduğuna inanmaktadır.

    Mevcut ekonomik güçsüzlüğün, bugünkü harcama kesintileri gibi, emeklilik seviyelerini daha da genişletmesi bekleniyor.
Planlar
Kamu sektörü emekli maaşlarını yeniden ölçeklendirmek kadınlar üzerinde büyük bir etki yaratacak,
Genel üyeliğin yüzde 60’ından fazlasını oluşturanlar.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.

Information about the ad poster

  • Listed by:
  • Member Since: Nisan 21, 2018

Other items listed by

Latest items listed by »