Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Kafatası ‘Çin cockle-seçici’ oldu

  • Listed: Nisan 17, 2018 11:47 am

Escort İlan Açıklaması

Kafatasının, Morecambe Koyu’nda trajediyle kocasıyla birlikte ölen bir annenin bir tanrısı Liu Qin Ying’in 37 olduğu anlaşılıyor.
Polis 23 Çinli erkek ve kadının öldüğüne inanıyor, ancak felaketten sonra sadece 21 ceset kurtarıldı. Kafatasının keşfi, … … açıklanamayan dinozor toplayıcılarından biri olan Dong Xin Wu’yu terkediyor.
Kafatası, Temmuz ayında Silverdale’deki sahilde yürüteç tarafından bulundu.
Liu Qin Ying’in ölümü ile ilgili bir soruşturma, ölen kişinin kimliğinin Lancashire Polisi tarafından onaylanması bekleniyorsa, Çarşamba günü Preston Coroner’s Court’ta açılacak ve ertelenecek.
Yasadışı göçmen olan 23 kurban, 5 Şubat 2004 gecesi Hest Bank, Lancashire’da Warton Kumları’nda hızla yükselen gelgitlere yakalandı. En az 26 çocuk trajedi sırasında ebeveynlerini kaybetti.
29 yaşındaki Lin Lian Ren, trajediye kattığı 14 yıl hapis cezasına çarptırılan acımasız bir gangmasterdı. Açgözlülükle sürüklenen ekip, restoranlara sattığı tokmak için bölgeyi karanlık ve soğukta tehlikeli kumlara yolladı.
Kötü ve çirkin bir şekilde, Çinli Çinli vatandaşları istismar ederek, korkunç hava koşullarında geri tepen iş için çaresiz kaçakları işe aldı.
Çabalarını binlerce kiloyla tırmandı, ancak felaket gerçekleştiğinde, 999’u çağırmadan önce 50 dakika bekledi ve olay yerinden kaçtı.
Ren, 2005 yılında Preston Crown Mahkemesi’nde yedi aylık bir duruşmanın ardından 21 kez adam öldürmekten suçlu bulundu.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.