Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Kamu sektörü işlerinde balta uyarısı

  • Listed: Nisan 17, 2018 3:00 pm

Escort İlan Açıklaması

Başbakan George Osborne da kamu sektörü çalışanlarının emekli maaşlarına 2014/15 yılına kadar yılda 1.8 milyar £ ‘lık bir tasarruf sağlamak amacıyla yapılan değişikliklere işaret etti.
Bütçe Sorumluluk Ofisi’nin kapsamlı harcama incelemesinin kapsadığı dört yıl boyunca 490.000 işin geçebileceğini tahmin ettiğini doğruladı.
Milletvekillerine verdiği demeçte, “Bunun büyük bir kısmı, doğal ciro yoluyla, boşaldıkça doldurulmayan yayınlar bırakarak sağlanacak. Tahminler, kamu sektöründe% 8’in üzerinde bir devir oranını gösteriyor” dedi.
“Ama evet, bazı işten çıkarmalar olacak … ülke parası bittiğinde kaçınılmaz. Hükümette çalışan herkesin sorumluluğunu biz alıyoruz ve her zaman alternatif iş bulmaları için elimizden geleni yapacağız. .”
Unison, kesintileri “ideolojik olarak tahrik” olarak nitelendirdi ve Hükümeti daha adil bir alternatif olduğunu düşünmemekle suçladı.
Sendika, 500 bin kamu kesimindeki işten çıkarmaların “yanlış ekonomi” olduğunu ve özel sektöre 425.000 iş daha mal olacağını belirtti.
“Hazine, kayıp vergisi gelirinde 4.6 milyar sterline ve benefit 6 milyar sterlin artırılmış fayda ödemelerine – yıllık bütçe açığına yılda 10,7 milyar sterlin ekleyerek ve neredeyse app 12,5 milyar £ ‘lık tasarruf miktarını tamamen iptal edebileceklerdi. kamu sektörü ödeme faturası, “genel sekreter Dave Prentis dedi.
“CSR için Cuts Strangle Recovery okundu. Tories ‘ideolojik olarak tahrik, umut yok, fikir yok, gündemi kesmek ülkenin iyileşme şansını zehirliyor, kamu sektörünü etkiliyor ve özel sektörde 425.000 işe mal oluyor.
“Çok fazla süren kesintiler büyük bir sürpriz gibi gelmiyor, ancak ölçek işçileri ateş hattında olan işçilere ve ailelerine zarar veren bir darbe.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.