Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Karar, ön seviyelere yeni bir statü verir

  • Listed: Nisan 17, 2018 2:59 pm

Escort İlan Açıklaması

Alman mirasının kocası olan Nicolas Granatino, 100 milyon poundun üzerinde bir değere sahip olduğunu söyledi ve temyiz hakimleri boşanma kararını 5 milyon pounddan 1 milyon poundun üzerine çıkardıktan sonra Yüksek Mahkemeye geldi.
Temyiz yargıçları, evlenmeden önce imzalanan anlaşmaya Katrin Radmacher’in serveti hakkında herhangi bir iddiada bulunmayacağını “belirleyici ağırlık” olarak belirlemişti.
Dava, avukatlar tarafından sözleşmelerin İngiliz yasalarında geçerli olup olmadığının nihai testi olarak görülmüştür.
Bay Granatino’yu temsil eden Nicholas Mostyn QC, Lord Phillips’in başkanlık ettiği dokuz yargıyı Mart’taki bir duruşmada, Temyiz Mahkemesi kararının sadece haksızlık olmadığını, izin verilmediğini, çünkü bu durumun evlilik öncesi anlaşmalar hakkında bir mahkemeye verilmiş olması nedeniyle mahk impm edildiğini söyledi. İngiliz hukukunda tanınmaz.
Sekizli bir çoğunluğa göre, yargıçlar eski kocanın temyizini reddettiler. Bu kararda, “tarafların anlaşmalara girmesinin kendilerine verilecek olan niyetin ortaya çıkacağını anlamak doğal olacaktır.”
İktidardaki Yüksek Mahkemede bulunan Katrin Radmacher, “Daha sonra iktidardan çok memnundum, ama bizi bu noktaya getiren dört yıllık süreçte üzüldüm. Britanya’nın adaleti desteklemesinden çok memnunum. Benim için önemli olan, hiç kimsenin bunun üzerinden geçmesi gerekmeyecek. ”
Radmacher, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Nicolas ve ben, bizim vatanlarımızda – Fransa ve Almanya – bu anlaşmalar tamamen normal ve rutin. Bizler, aramızda bir şeyler ters giderse, ikimizin de yürüyeceği bir söz verdik. Birbirlerine mali iddialarda bulunmadan
“Bana verilen söz kırıldı. Bazı insanların evlilik öncesi anlaşmalar hakkında düşüncesiz olduğunu düşündüklerini biliyorum, ama bizim için sadece aşk için evlendiğinizi kanıtlamanın bir yolu olması gerekiyordu.
“Evlilik sürecinin doğal bir parçasıydı. Benim durumumda babam, mirasımı korumak için ısrar etti. Ne yazık ki, anlaşmamızın İngiliz mahkemelerinde onaylanması dört yıl sürdü. Çok rahatlamışım.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.