Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Katil keçi ‘saldırgan olmuştu’

  • Listed: Nisan 17, 2018 11:33 am

Escort İlan Açıklaması

Port Angeles’ın 63 yaşındaki Robert Boardman, Cumartesi günü, parkta bulunan subalpin Switchback Trail’de yürüyüş yaparken, keçinin saldırısına uğradıktan sonra öldü.
İz, Seattle’ın 85 mil batısında bulunan yakındaki Port Angeles sakinleri arasında popülerdir.
Park korucuları daha sonra keçiyi buldu, üzerinde kan gözlemledi ve hayvanı vurdu.
Park sözcüsü Barb Maynes, “Korucular son dört yıldır kedileri ve diğer insanları takip ediyorlar, çünkü insanları takip ediyorlardı ya da yürüyüşçülere geri dönmeden yaklaşıyorlardı.
“Agresif davranış gösterdi, ancak, hiçbir şey bizi bir sonraki kaldırma seviyesine götürmenin uygun olduğuna inanmamıza yol açmadı” dedi.
“Bu son derece sıra dışı. Bu parkta benzer bir şeyin kaydı yok. Bu bir trajedi. Son derece ciddiye alıyoruz ve elimizden geldiğince fazla öğrenmek için elimizden geleni yapıyoruz.”
Park yetkilileri, yürüyüşçülere tüm keçilerden uyanık olmak ve hayvanlardan en az 100 metre uzak durmak için yürüyüşçüler uyardılar.
Yürüyüşçüler ayrıca, iz üzerinde veya yakınında idrar yapmama konusunda uyarılırlar, çünkü keçiler tuzu çeker.
Bir gece otopsi ya da hayvan otopsi, özel sertifikalı bir veterinerlik patoloğu tarafından Pazar gecesi keçi üzerinde yapıldı. Maynes, Park yetkililerinin birkaç hafta sürebilecek kan ve doku örneklerinin test sonuçlarını beklediklerini söyledi.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.