Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Keane: Rooney No.1’den sonra bakmak zorunda.

  • Listed: Nisan 17, 2018 11:46 am

Escort İlan Açıklaması

Salı öğleden sonra Bursaspor ile Çarşamba Şampiyonlar Ligi gösterisini ön plana çıkarmak üzere planlanan UEFA basın toplantısı ile Sir Alex Ferguson, Rooney ile olan ilişkisi hakkında oldukça yoğun bir sorguyla karşılaşacağını biliyor.
“Ben iyi bir delikanlı Wayne’e tavsiyede bulunursaydım, bir numaradan sonra ona baktığından emin olmasını isterdim,” dedi Ipswich yöneticisi.
İlişkinin o kadar kötüye gittiği söyleniyor ki, Rooney, Birleşik’in 2012 yılında sona erdiği zaman bir uzatma sözleşmesi imzalama yolu olmadığını söyledi.
Ferguson’un, her şeyden önce, bir oyuncunun olağanüstü bir adımı olacağı bir dizi meseleyi açıklığa kavuşturmak amacıyla, daha önce bir bildiri yayınlayarak, her şeyi yönetebilecek bir olasılık var.
Yine de, eski Trafford kariyeri, 2005 yılının kasım ayında müdürünün dört değerli takdir mektubunda acımasız bir sonuca ulaştığında, Keane, Rooney’ye geri kalanın önünde durduğundan sadece bir kişiyi düşünmesini söyledi. onun kariyeri.
Ipswich yöneticisi “Oyuncular ve yöneticiler her zaman düşüyor. Hayatın bir parçası” dedi. “Oyuncular et parçalarıdır – ben de buna bakarım. Zamanınız dolduğunda, zamanınız doldu.”
Şimdiye kadar, Ferguson, Pazartesi günü UNICEF için bir hayırsever hayır çalışmasının  £ 1 milyonluk bir uzatma katıldı olarak rahat görünüyordu rağmen, kendi avukatı tuttu.
Ancak sahnelerin ardında, bir tarafın içeriden kabul edeceği bir duruma bir çeşit tepki vermeye çalışmak için çalışmalara devam ediliyor.
Pazartesi öğleden son günlerde bile, Birleşik yetkilileri içeren üst düzey konuşmalar önerileri, Rooney’nin yeni bir sözleşme imzalamaya ikna edilmesine neden oldu. Ancak Press Association Sport, durumun böyle olmadığını ve tüm stand-off’ın tam olarak Pazar günü olduğu gibi kaldığını ve Rooney ile Ferguson arasındaki ilişkinin nasıl kırıldığını tam olarak anladı.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.