Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Kedinin içine kedi koymuş kadın  £ 250

  • Listed: Nisan 17, 2018 11:17 am

Escort İlan Açıklaması

Olayların cctv kameralarının internette yayınlanmasından sonra dünyanın dört bir yanına manşetlerde bulunan Mary Bale, RSPCA’nın gereksiz ıstıraba sebep olduğu gerekçesiyle suçu itiraf ettikten sonra £ 1,171’lik masraflarını ödemesini emretti.
Beş yıl boyunca hayvanları bulundurmaktan veya sahiplenmekten men edilmiş olan eski banka memuru, Coventry Sulh Ceza Mahkemesi’nde göründüğü zaman suçtan dolayı bir açıklama yapamazdı.
Ancak savunma avukatı David Murray Bölge Yargıcı Caroline Goulborn’a, ölümünden sonra Bale’in babasının 21 Ağustos’ta “dürtüsel ve akılcı olmayan” suç işlendiğinde ağır hasta olduğunu söyledi.
Mahkeme, 45 yaşındaki Bale’nin, St Michael’s Road, Coventry’de annesinin evinden kendi başına yürümeye başladığını ve kediyi inme ve depoya koymadan önce inmeye başladığını ortaya çıkardı.
Lola adındaki tabby’nin, yaklaşık 15 saat boyunca bir gecede tuzağa düştüğü ve ertesi sabah yardım için ağladığını duyduktan sonra serbest bırakıldığı tahmin ediliyor.
Murray, mahkemeye, babası olaydan önce evine düşmesi sonucu hastaneye yatırılan Bale’nin endişe ve depresyondan muzdarip olduğunu ve şimdi 27 yıllık hizmetten sonra işinden istifa ettiğini söyledi.
Mahkeme dışında konuşma yapan Bay Murray, Bale’nin eylemlerinden dolayı özür dilemesini ve yaptığı şeyden “acı bir şekilde pişman” olduğunu söyledi. Avukat şunları ekledi: “Bir an için sapma, önemli bir bedel ödedi. O, nefret postaları, küfürlü telefon mesajları ve ölüm tehditleri aldı.”
Davanın gerçeklerini açıklayan Nick Sutton, RSPCA adına dava açarak, bölge hakimini bir lap-top bilgisayardaki olayı izlemeye davet etti.
Geçen cümle, Bayan Goulborn, Bale’e şunları söyledi: “O zamanlar stresli bir durumda olduğunuzu kabul ediyorum, ama yaptığınız şey için bu bir mazeret değil. Bu davadaki medya faizi, bazı mahallelerde kötüye gitmenizle sonuçlandı. Bu dikkate “

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.