Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Keith’in ailesi seçimi olsun

  • Listed: 4 Ekim 2017 16:50

Description

Alexander, Lincoln’teki evinde çöktüğü Salı gecesi Notts County’deki Macclesfield oyunundan saatler sonra öldü. 53 yaşındaydı.
Ölümünün nedeni açıklanmadı.
Kulüp başkanı Mike Rance, Hereford mevkidaşı Graham Turner’la birlikte, Edgar SokağındaSaturday maçı hakkında konuştu.
Rance şunları söyledi: “Graham Keith’i çok iyi tanıdı ve biz de ailenin maçın devam edip etmeyeceğine karar vermede kilit hakemler olması gerektiğine karar verdik.
“Keith’in karısı Helen ile konuştuktan sonra önümüzdeki 24 saat içinde bir karar alınmasını umuyoruz.”
Futbolda genel olarak İskender’in saygı görmesine karşın, sağlık problemleri 2003’ün serebral anevrizması nedeniyle geri döndü.

    Kısa bir süre önce, sık sık yaşlanan sıkıntılar onu işten birkaç gün almaya zorladı, ancak dün gece evinde Lincoln’a gittiğinde üzüntü belirtisi görülmedi.
Macclesfield oyuncusu Richard Butcher, Lincoln’le birlikte Lincoln’le birlikte bir asansör yakaladı ve şunları söyledi: “Dün gece 11:00 civarında arabama geri attı ve iyiydi. Biz sohbet ediyorduk ve gülüyorduk.
“Sadece bir müdür değil, bir arkadaşım da kaybettim. Kesinlikle harap durumdayım. “1993’te Lincoln’ün başına geçen ilk İngiliz futbol müdürü olan İskender’e birçok haraç ödendi.

    kulüpte iki büyü.
Alexander, Lincoln’ü 2002 ve 2006 yılları arasında ard arda dört kez yükselişe geçti. Rance ekledi: “Keith, bizimki gibi bir kulüp için mükemmel bir yönetici oldu.
“Muhteşem bir adamdı, gerçek bir beyefendi ve birlikte çalışmak için kesin bir ayrıcalıktı.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.