Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Kesinlikle Gelin Dans ediyor: Kilitlenmenin tekrarlanması yok

  • Listed: 11 Ekim 2017 15:30

Description

Geçen yıl yaşanan çöküşün ardından BBC, üç çiftin önümüzdeki Cumartesi günü rekabet etmesinde herhangi bir kilitlenme olmayacağını söyledi.
Bir sözcü şöyle dedi: “Geçen yıl bir tekrar olmaz. Yeni bir sistem üzerinde çalışıyoruz. Biz onu değiştirdik. ”
BBC patronları ve paranın alabileceği en iyi matematikçiler, 2008 yarı finalde tekrarlanmamalarını sağlamak için anlaşılmaz bir oy sistemi (“hafif bir revizyon” olarak adlandırıyorlar) kurmuşlardır.
Olimpiyat sporcusu Jade Johnson, diz çökmesi sonrasında şovu terk etmeye karar verdikten sonra bir kravat olma ihtimali ortaya çıktı. Bu, geçen yıl olduğu gibi yarı finalde sadece üç dansçının yarışacağı anlamına geliyordu.
2008 fiyaskosunda, gösteride 10 milyon seyirciye, üç yarı finalistin de kravat nedeniyle finalde geçeceği söylendi.

    Üreticiler, Tom Chambers’ı kaç izleyicinin oy peşinde olursa bulunsunlarsa kurtarmayı başaramadığını fark ettikten sonra, arama başına 15p telefon oyu attı.
O zamandan beri, BBC yeni bir formül üzerinde çalışıyor. Bir sözcü, “Puanlama metodolojisi, kravat olayında hakemlerin puanlarının puanlara dönüştürülme şeklini değiştirmek için biraz revize edildi.
“Seyircinin oy verdiği herhangi bir senaryoda, herhangi bir çift dansa kayıptan kurtarılabilir ve hiç kimse güvende değildir. Gözden geçirme, izleyicilerin nihai sonuca karar verme gücüne sahip olmalarını sağlar. ”
BBC, ayrıca, yeni sistemin “bağımsız bir analiz “ini, kreditör muhasebecilerin” saygın firması “ndan KPMG LLP’den aldı.

    Bununla birlikte, yeni sistem üç yönlü bir kravat da yaratıyor. Raporda şunları söylüyor: “Eğer alt üç çiftin katıldığı bir kravat varsa, dans kovasına gidecek olan izleyiciler tarafından belirlenemediğimiz takdirde, üçü de dansa kapanacak ve izleyiciler verilecekti. hava açıklaması. ”
Sonuç şöyle: “Revizyon, jürinin puanlamasından kaynaklanan herhangi bir senaryoda, izleyici oyları herhangi bir çiftin dansa kurtulabilmesini sağlayacak ve hiç kimse güvende değil ya da dansız şovlar için- off, herhangi bir çift kazanabilirsiniz. ”
“Hafif revize” nin tüm ayrıntıları için http://www.bbc.co.uk/pressoffice/pressreleases/stories/2009/08_august/25/strictly8.shtml adresine gidin.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.