Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Kesintilerde Navy taşıyıcıları için jet yok

  • Listed: Nisan 17, 2018 9:45 am

Escort İlan Açıklaması

Savunma Sekreteri, Harrier jetleri yeni ABD F35 Müşterek Saldırı Savaş Uçağı uçakları teslim edilmeden önce hizmetten çekileceğini doğruladı.
Ancak Fox, Britanya’nın Falkland Adaları’nı herhangi bir Arjantin tehdidinden koruyabileceğini söyledi.
Savaş gemileri, uçaklar, tanklar ve asker sayılarındaki önemli azalmalar yarın Hükümetin Stratejik Savunma İncelemesinde açıklanacak.
Bir BBC röportajında ​​dün yapılan açıklamada, Deniz Kuvvetleri için sipariş edilen iki yeni uçak gemisinin ABD F35 jetleri hizmete girmeden önce başlatılabileceği soruldu. Dr. Fox: “Cevap ‘Evet, bir boşluk olabilir” dedi. ingiltere, kendimizi savunmak için “yeteneğimizdeki bir boşluğa” sahip olmayacaktı.

    O şunları ekledi: “Savunma bütçesinde indirimler olacak. Benim işim, sahip olduğumuz yeteneklerin geleceğe ihtiyaç duyduğumuz ve geçmişin çatışmaları için gerekli olan yeteneklere yatırım yapmadığımızdan emin olmaktır. ”
O şunları ekledi: “Falklandlar, Typhoon uçaklarına sahip olmaları nedeniyle caydırıcılık ile savundular, çünkü denizaltı yeteneklerine sahibiz ve çünkü Arjantin’den çok daha büyük bir askeri kapasiteye sahibiz.
“Herkesin İngiltere’nin Falkland’da zayıf olduğu fikrini alması durumunda bunu unutun.
“Taşıyıcılar inşa edildiğinde taşıyıcılara giden yeni uçaklar olacak.”
Dr Fox, Whitehall’ın içinden, “parti” ile ilgili kaygıların olduğunu reddetti. Dedi ki: “Zorlu bir süreçte her ne zaman, birkaç düşman yaparsın. Ve onların sahip oldukları gibi davranmalarını bekleyebilirsiniz.

    “Bazı insanlar sahip oldukları yerleşimden hoşlanmıyor.
“Eh, biliyorsun, bu çok tuhaf bir dünya ve bunu siyasette yaşamak zorundasın.”
Eski Birinci Deniz Efendisi olan Amiral Lord West, Harrison’ların beklenen çekilmesinin, İngiltere’nin uçak gemilerini 2018’de beklenen yeni F35’lerin gelişinden yıllar önce hiçbir uçak olmadan terk edeceğinden duyduğu endişeyi dile getirdi.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.