Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Kesmeler, £ 8 trilyon borcumuzdan arındırılmış

  • Listed: Nisan 17, 2018 1:13 pm

Escort İlan Açıklaması

Bu büyük miktar, Hazine tarafından kabul edilen yaklaşık 10 kat, her hane için yaklaşık 300.000 sterline eşittir.
* CAIRO İKİ İÇİN LÜKS UZUN HAFTA DÖNÜYOR !!! BA CLUB SINIF UÇUŞLARI, BEŞ YILDIZLI KONAKLAMA VE 1.000 £ SPENDING PARA DAHİL! *
Raporda, yarın Başbakan George Osborne tarafından açıklanması beklenen kamu harcamalarındaki 83 milyar sterlinlik kesintinin, büyük borç dağında zorlukla etkileneceğini öne sürüyor. Vergi Mükellefleri İttifakı’nın tahminleri, Hazine tarafından tanınan 890 milyar sterlin ile karşılaştırıldı.
Bir İttifak raporu, Borcunun Yüksek Harcamada on yılda üç katına çıktığını ve% 230 oranında Gayri Safi Yurt İçi Hasılası’ndan yüzde 560’a yükseldiğini iddia etti.

    Rapor yazarı Mike Denham şunları söyledi: “Ortaya çıkan tablo çok sıkıntı veriyor ve açığın kapatılmasında yaşanan girişimlerin aciliyetinin altını çiziyor.” Dedi. İngiltere’nin tarihinin en büyük borcu olduğunu söyledi. Diye ekledi: “Borçların kontrolsüz büyümesi vergi mükelleflerine artan bir yük getiriyor ve gelecekteki refahımız için ciddi bir risk oluşturuyor.”
Raporda, Hazine’nin resmi bilançosunu bırakan bölüm uyruklarını ve kamu sektörü emekliliklerini takiben potansiyel banka yükümlülüğü gibi yükümlülükler yer aldı. Hazine cevap vermeyi reddetti.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.