Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Kilise Rüzgar Kırmızı gösterisi

  • Listed: 10 Ekim 2017 09:15

Description

Brian McDermott’un Royals, Anfield’in parlak ışıkları için Coca-Cola Şampiyonasının alt ulaşım yerlerini değiş tokuş ederek, FA Kupası’nın dördüncü turuna geçecek ve 1-1 ev çekilişini takiben üçüncü turda tekrarlar kazanacak 2 Ocak’ta.
Madejski Stadyumunda skoru açan 21 yaşındaki Church, “Her zaman büyük stadyumlarda ve büyük oyunculara karşı oynamak istiyor ve Anfield’ın skorunu kazanmak harika olur.İnsanlar bunun Liverpool için bir yürüyüş olacağını düşünüyor ancak oraya gidip onlara bir oyun vereceğimiz inancına sahip olmalıyız. ”
“İlk oyundan çok güvenebiliriz, çünkü açıkça takım halinde olan bir ekip ortaya koyuyor ve onları uzun süre sessiz tutuyoruz” diyerek de şansını arttırdık, bu güven sadece alabiliriz bizimle.”

    Kilise, Galler’in en parlak ihtimallerinden biri olarak görülüyor ve halihazırda altı şapkası var.
Kulüp geçenlerde Barclays Premier League taraftarlarının bildirdiği ilgiyi ortadan kaldırmak için yeni bir üç yıllık sözleşme yapmıştı ve Jamie Carragher’daki en üst düzey uçuşun en deneyimli savunucularından birine karşı gelme ihtimalinden fazlaluğa sahip değil.
“Jamie Carragher günün sonunda sadece bir isim,” dedi Church.
“Açıkçası büyük bir tecrübeye sahip ve en üst düzeyde oynadı, ancak oraya gidip ne yapabileceğimi göstermek benim için bir fırsat.

    “Haftanın ön haftasonunda oynamak istediğin ortamlar bu yüzden benim için ve bayanlar geri kalanında çok fazla şey yapacağız ve umarım iyi bir gösteri yapacağız”
Geçen ay Brendan Rodgers’ın ayrılmasından bu yana kulübün geçici olarak görevde olan McDermott, uygun olmayan kredi imkânları olmadan Andy Griffin ve Gunnar Thorvaldsson’u seçecek, aksi halde seçim için tam kadroya sahip olacak.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.