Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Killie efsanesi kulübün geleceği için korkular

  • Listed: 10 Ekim 2017 08:20

Description

Killie favorisi, eski kulübünü mevcut çıkmazında görmek için yüreklerini kırdığını itiraf etti.
Müdür Jim Jefferies çıkmanın eşiğinde, kulübün 9 milyon pound borcu var, bir küme düşmesi ve köpek dövüşünün ortasında patlama yapıyor ve soyunma odasında başkan Michael Johnston’a yönelik karışıklık var.
Mitchell, felaket için bir reçete olduğunu ve Killie’nin İskoç Kupasını kaldırdığı ve Avrupa dönemi düzenleyicileri olduğu günlerden çok ağlıyor.
Kilmarnock tehlikeli bir konumda ve endişeli bir Mitchell itiraf etti, her şey dizildi gerekiyor.
” Kulüp, herkesin bir yönden çekilmesini ister. Pompadaki tüm ellere ihtiyaçları var, çünkü en önemli düşünce Kilmarnock’u SPL’de tutmaktır “dedi.

    ” Birinci Lig’e özellikle maddi olarak düşecek olursa, herkes kulübün sonuçlarını biliyor olabilir. Futbol, ​​kesinlikle Kilmarnock’tan bir takım kaybetmeyi göze alamaz.
” Kilmarnock’u SPL’e terfi ettirdik, o zaman büyük bir şey oldu, çünkü o zamanlar kulüpte büyük bir adım oldu. Kilmarnock’u SPL’e sokmak için önceki tüm çabalarımıza gidersek kesinlikle harap olurdum. atık. ‘’
Killie başkanı Johnston, küme düştükleri ve bankaların tam desteğini almadıklarında kulübün duvara gidebileceğini itiraf etti.

    Mitchell itiraf etti: ” Kevin Kyle’ın iddialarını gördüm ancak başkan çıkıp o iddiaları reddetti, bu yüzden kim gerçeği söylüyor?
” Sadece böyle bir şeyin hayal kırıklığına uğradım çünkü günümüze kadar olan şeyler soyunma odasında ele alınıyordu.
Killie, Jefferies ve No.2 Billy Brown’la bir kınama paketi çökertildiğinde Jimmy Calderwood’a ve Jimmy Nicholl’a SPL’de kalacak şekilde bakmaya hazırlanıyor.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.