Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Kız, ‘kasıtlı olarak aç’

  • Listed: 10 Ekim 2017 16:20

Description

Birmingham Kraliçesi Mahkemesine, 2008 yılında evinde tutuklu kalırken “oldukça kasıtlı” açlıktan öldükten sonra Khyra İshak’ın bir enfeksiyona yenik düştüğü söylendi.
Savcı Timothy Raggatt, QC, cinayetten vazgeçen Angela Gordon ve ortağı Junaid Abuhamza’ya karşı açtığı davayı, jürileri uyardı ve davanın boyutlarının bozulacağını ve rahatsız olacağını söyledi.
Bay Raggatt jüriye, Khyra’nın 17 Mayıs 2008’de ölüm vakti o kadar zayıfladı ki durumunun tıp uzmanlarının deneyimi dışında olduğunu söyledi.
QC mahkemeye şunları söyledi: “Öldüğünde yedi yaşındaydı ve ölüm koşulları biraz şok ediciydi.
“Khyra’nın ölümüyle sonuçlanan enfeksiyon, tek bir şeyin sonucunda ortaya çıkmış ve tamamen sebep olmuş bir aydır; aylardır, kelimenin kelimenin tam anlamıyla aylardır açlıktan ölmüş ve kasıtlı olarak açlıktan ölmüştü.”
Eski Leyton Road, Elsworth, Birmingham’da bulunan 35 yaşındaki Gordon, Aralık 2007 ile Mayıs 2008 tarihleri ​​arasında işlendiği iddia edilen beş çocuk cesareti sayısını reddetti.
Davanın yeniden yargılanması olduğu bildirilen jüri, Leyton Yolu’ndan da 31 yaşındaki Abuhamza’nın beş zulüm cezasına çarptırılmasını sağladığı söylendi.
Jüri üyeleri aynı zamanda sanıkların bakımında olan beş çocuğun “benzer biçimde aç” olduğunu ve saldırıya uğradığını duydular.
Raggatt, iddia edilen konuların hiçbiri aydınlatılamadığında, hiçbiri tespit edilemeyen diğer iki çocuğun ciddi, ciddi ve tehlikeli bir malnütrisyon durumunda bulunduğu tespit edildi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.