Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Korku korkusu: Brave Kirsty, kolunu alan olayı yaşıyor

  • Listed: 11 Ekim 2017 15:35

Description

Tren durup durduktan sonra tren onu devirdi. Sürücü ve nakliyeciler, Kirsty’nin cesedini raylar üzerinde ezmiş bulmayı umuyordu.
Ancak tren, mucizevi bir şekilde, 19 yaşındaki çocuğun üzerinden geçti, hayati organlarını kaçırdı, ancak sağ kolunu tuttu.
Geçen hafta, televizyon yıldızı Chris Tarrant Kirsty’ye cesaret ödülünü sunduktan sonra, trenin altına, kafalarından sadece birkaç inçlik tekerleklerle uyanmayı hatırladı.
“Birkaç sağlık görevlisi gelinceye kadar acı verici acılar çekiyordum ve bana morfin şurubu vermeye başladı” dedi. Bir adam bir ceset bulmayı umarak pistte fırladı, ama orada gözlerine bakıyordum. Ona fısıldadım: “Acıyor, çok acıyor”
“Bir kadın tırmandı ve beni başımın altına bir eşarp koydu ve beni sıcak tutmak için bedenimi katladı. Bir istasyon süpervizörü, treni taşımadan önce ne kadar süreceğini bana haberdar ediyordu.

    “Sonsuza benziyor gibiydi. Yaklaşık 30 dakika olduğunu söyledim ama kolunda bir tekerlekli bir trenin altında olmak uzun zaman aldı. ”
Kolu iki tendonla asılı duruyordu. Doktorlar, onu kurtarma şansının bulunmadığına karar verdiler. “Kemikler bir şey yapmaları için çok kötü ezildi” dedi. “Hatırladığım tek şey çok acı çekiyor, sonra elimde bir zamanlar yapılmış büyük bir giyinme ile iyileşmeyle uyanıyorum.”
Reading’tan Kirsty, neden bir yıl önce Wokingham istasyonu, Berkshire’ın platformunda bayıldığını bilmiyor. Dedi ki: “Sadece platformda ayakta kalmayı hatırlıyorum çünkü boş koltuk yoktu. Sonra baygın ve hasta hissetmeye başladım. Trende oturana kadar asmaya çalışıyordum.

    “Trenin platforma çekilmeye başlamasıyla yukarıya baktığımızı ve anladığımı hatırlıyorum, o zaman arabanın altında uyanıp durdum.”
Kirsty, kırık bir pelvis dahil yaralanmalarından kurtarılarak hastanede üç hafta geçirdikten sonra hayatını yeniden inşa etmeye çalışıyor.
“Bu kolay olmadı, fakat benden çok daha kötü insanlar var” dedi. “Ben depresyona uğradım ve o günün geri dönüşlerini yaşıyorum ama ilerlemeye çalışıyorum. Bağımsız olmak ve elimden geldiğince kendime iyi bakmak istiyorum. Elimden geldiğince kimseye güvenmemek için elimden gelenin en iyisini yaparım ”
Geçtiğimiz ay, Debenham’ın Reading’daki patronları, köpüren gençleri Reading cesur ödülü için aday gösterdi.

    Bir mağaza sözcüsü şöyle dedi: “Kirsty son derece popüler ve ona ne olduğunu yenmek için çok çalıştı.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.