Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Kovuldun! Joy Çıraktan Çıkıyor

  • Listed: Nisan 16, 2018 7:41 pm

Escort İlan Açıklaması

Ayrıca, kendinden çok milyoner ve meşhur Grump Lord Sugar tarafından “korkutulduğunu” kabul etti.
İşsiz pazarlama ve Halkla İlişkiler Direktörü Joy Stefanicki, ikinci adayın geçen gece ayrılmayı emrettiğini, çünkü yüksek sesle bağırmaya yetmediğini söyledi.
EXPRESS TEKLİF: ÜCRETSİZ £ 15 İADEDE BULUN!
Peru’da 2008 yılında gereksiz hale getirildikten sonra bir yardım gönüllüsü olan 31 yaşındaki Bayan Stefanicki, gösterinin “tiyatrosuna” katılmayı reddettiğini söyledi.
VIRGINIA BLACKBURN’IN ATAĞI İNCELEME

    “Ben özellikle katılmamıştım, ama gerçek şu ki deliliğe katılmadım” dedi Lord Sugar tarafından tahliye edildikten sonra.
“Katıldım ama muhtemelen iyi bir televizyon yapmadı. Kendimi itibar etmeyecek bir şekilde yapmaya hazır değildim.
“Böyle bir şov yapmaya gittiğinde, ne yaptığının farkında olmalısın. Eğlence ve iş olduğunu fark etmemiş olsaydım naif olurdum. ”
Birmingham’dan gelen iş kadını, kısmen doğru nedenlerle kovulduğunu itiraf etti. Ama ekledi: “En yüksek sesle bağıran kişinin kazanacağını hayal kırıklığına uğrattım. Bunun hem iş hem de eğlence ile ilgili bir şeyleri vardı. ”

    Stefanicki, New York’ta “hayalindeki işi” kaybetti ve The Apprentice’ye kaydolmadan önce gereksiz yere evine uçmak zorunda kaldı.
Laura Moore tarafından yönetilen kız ekibinin, ürün için tek bir satış yapamadığı, plaj için bir kitap standı açmasından sonra kovuldu.
Lord Sugar, Stefanicki’ye şunları söyledi: “Bu sürece giren, sadece geri çekilebileceklerini, hiçbir şey söylemediklerini ve hiçbir şey yapmadıklarını düşünen insanlar var. “Kafalarını kaçacakları kesme bloğuna koymazlarsa düşünürler. Kaçmıyorlar. ”
Ona şöyle dedi: “Senden hiçbir şey görmedim ve iki meslektaşım da yoktu. Joy – kovuldun! ”

    Stefanicki, Lord Sugar’dan korktuğunu söyledi. Şöyle dedi: “Şaşırdım. Ben de onun kadar korkutmayı beklemiyordum.
“Bunun bir kısmı şu anda ünlü bir açıya sahip olması ve o da Lord Sugar olmasıdır.” En iyi iş adamları ile yaptığı ilişkiler onun “sindirilmek için kullanılmadığı” anlamına geldiğini söyledi. “Yine de gri elbiseli bu küçük adam. Parmağını bana doğrultduğunda yemin ederim ki bütün vücudumdan geçti. ”
Stefanicki, romantizmin bu yılki dizide ortaya çıkmasının olası olmadığını söyledi. Dedi ki: “Orada sıcak çocuklar var ama kadınlar, öpüşeceklerinden ziyade arkada kimin bıçaklanacağına odaklanıyor.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.