Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Krakow, Polonya: Ortaçağ değeri

  • Listed: 10 Ekim 2017 00:05

Description

Polonya’nın ikinci büyük şehri olan KRAKOW, Papa 2. John Paul’un piskoposluğunda ev sahibi olduğu için ünlüdür ve yüzyıllar boyunca ortaçağ cazibesini kaybetmemiştir.
Şirin Arnavut kaldırımlı sokakları, zarif meydanları ve mükemmel kiliseleri, görünüşte her köşede kalbinde tuttu.
Bunların birçoğu kış aylarında yıldırım ışıldıyor ve bir kar yağışı daha övünerek Krakow’a ekleniyor
tarihi cazibe.
Kent, büyük kiliselerinde düzenlenen konserler için bilinirken, Arnavut kaldırımlı merkez meydanlarda daha gayri resmi etkinlikler düzenleniyor.

    Akıllı restoranlar, şirin barlar ve çok çeşitli yeni otel ve mağazalar binlerce İngiliz turisti cezbetmektedir ve bazıları şehrin geleneksel yaşam tarzını satın almaya karar vermişlerdir.
Bugünün ikinci ev sahipleri, bazı kira gelirleri, paranın değeri ve uluslararası bir havaalanına yakın olma fırsatı arıyor. Burada hepsine sahip gibi görünüyorlar.
Devam eden durgunluk sayesinde ev fiyatları, 2000’li yılların ortalarında yaşanan patlama dönemlerine kıyasla ortalama yüzde 22 daha düşük seviyelerde. Krakow merkezli PKG Gayrimenkul’ten Andrew Balfour-Ogilvy şunları söyledi: ”

    bu alan daire için £ 250 a square foot. Geçen yıl çoğu yabancı alıcı İngiltere ve İrlanda’dan geldi.
“Polonya henüz avro bölgesinde değil, bu nedenle ekonomik durgunluk nedeniyle talep düşüşü devam etmesi nedeniyle para için makul bir değer sunuyor.
“Polonya’da satın almak isteyen yabancılar üzerinde herhangi bir kısıtlama bulunmamakla birlikte, yabancı alıcılar için finansman elde etmek zorlaştı, bu yüzden çoğu nakit olarak ödedi.”
PKG, satılık cazip merkezi bir konuma sahiptir ve 100 yıllık bir bina içinde geniş bir dubleks içerir. Dükkanlar, restoranlar ve gece barlarıyla turizm merkezinin kalbinde yer alan, Krakow’un Arnavut kaldırımı Eski Kenti’nden ve eski Yahudi Mahalle’nden kısa bir yürüyüş mesafesindedir.

    Bir milyon Polonya zlotisi (£ 299,000) fiyatıyla 2004 yılında yenilenen zemin kattaki ana seviye, açık oturma ve yemek alanına giden giriş salonuna sahiptir. Ana yatak odası ve bağımsız banyo, bir jakuzili küvet, artı küçük bir yatak odası / çalışma ve bir duş odası ile eksiksizdir.
Bodrum, bir sauna, duş odası ve iki adet daha fazla yatak odası ya da ayrı bir yaşam ya da çalışma alanı içeren iki geniş kemerli tavanlara sahiptir.
Küçük bir veranda bulunur ve daire klima, kablolu ses ve yerden ısıtma özelliklerine sahip olsa da, geleneksel özelliklerin çoğunun kalması. Avrupa’daki en büyük golf komplekslerinden biri olan Krakow Vadisi Golf

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.