Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Kristal Saray yöneticisi George Burley ‘dünya sınıfı’ Wilfried Zaha’yı selamlıyor

  • Listed: Nisan 17, 2018 3:28 pm

Escort İlan Açıklaması

CRYSTAL Saray yöneticisi George Burley, Wilfried Zaha’yı “dünya klasmanı” olarak nitelendirdi.
Eagles, Paul Lambert’in tarafının bir canterde kazanması beklenen bir gecede, promosyoncu Canaries’ı düşürdü.
* CAIRO İKİ İÇİN LÜKS UZUN HAFTA DÖNÜYOR !!! BA CLUB SINIF UÇUŞLARI, BEŞ YILDIZLI KONAKLAMA VE 1.000 £ SPENDING PARA DAHİL! *
Gerçekten de, Saray bir şampiyonluk kazandıktan sonra Şampiyonluk seyahatlerine bile katılmamıştı. Her iki saray golü setlerden geliyordu, ancak hafızada uzun süre kalmaya söz veren grevci Zaha’nın (17) jet topuklu performansı oldu.
İngiltere pilotu Arsenal’i dört yıl önce Arsenal’e götürdüğünde, Southampton’daki Theo Walcott’un patronu olan Burley şunları söyledi: “Zaman zaman oynanamazdı. En iyi gençlerle çalıştığı için şanslıyım ve diğerlerinin sahip olmadığı özellikler var. O kesinlikle zor. Theo tüm hızıyla ilerliyor ve Wilfried’in hızı ve hilesi var ama ikisi de benim için dünya klaslı gençler. ”

    Norwich, Simeon Jackson’ın bara girmesiyle ve Simon Lappin, Grant Holt’un nihayet onları önüne koymadan önce Edgar Davids tarafından engellenen bir çabayı görmeye başladı. Moladan sonra farklı bir hikaye oldu, ancak Julian Bennett 56 dakika sonra Palace seviyesine çıktı ve Hull City’den gelen Anthony Gardner, Ağustos 2007’den bu yana ilk golünü kaydetmek için 63. dakikada köşe başı salladı.
Owen Garvan her iki kesişme hakkını sağlamıştı ve Lambert, savunucularını İrlandalıların teslimatlarıyla başa çıkamayacağı için suçladı. Lambert şöyle dedi: “Set parçaları futbolun büyük bir parçası ve eğer onları savunamıyorsanız, bu ne oluyor.”

    Sonuç, Saray’ı bir yere taşıdı ve mürettebatsız Middlesbrough ile puanlara ulaştı ancak yine de düşme bölgesinde bulunuyorlar. Norwich hala play-off slotlarında beşinci seviyesine düştü, ancak Watford ve Burnley şu an önlerinde.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.