Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Küçük şirketler toparlama

  • Listed: Nisan 16, 2018 10:36 pm

Escort İlan Açıklaması

Petrol ve doğal gaz grubu Ascent Resources, Macar-Soya sınırını aşan Petisovci-Lovaszi gaz projesinin bağımsız bir değerlendirmesini takiben, 1,13 puanla kuzeyi 5¼p’ye ulaştı.
Cep telefonu perakendecisi Carphone Warehouse, komisyoncu olarak 280p’ye 18p’ye yükseldi Citigroup şirket için kazanç tahminlerini artırdı ve müşterilerine 320p fiyat hedefiyle satın almasını söyledi, sağlıklı sipariş kitabı güncellemesi ise Avingtrans 3½p ila 45p’yi destekledi.
EXPRESS TEKLİF: ÜCRETSİZ £ 15 İADEDE BULUN!
Devam eden teklif spekülasyonu spor giyim perakendecisi JJB Sports 1p’yi 11¾p’ye çıkarırken, Güneydoğu Asya odaklı altın kaşif Triple Plate Junction 0.65p’ye 2.83p’den daha yüksek bir seviyeye ulaştı.

    Tüketici elektroniği perakendecisi eXpansys, yeni atanan icracı olmayan direktör Brian Collie’nin ¾p’de 400.000 hisse satın almasıyla 7.13p’ye 3p’ye tırmandı. Bir lisans anlaşması ise, ilaç geliştiricisi Renovo 1¼p ile 30½p arasında kaldı.
İlaç geliştirme çalışmalarını yürütmek için kullanılan Instem Life Science Systems, Aim ilk çıkışında 10p 175p’yi kapattı.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.