Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Kuzenler ölüm kazasında iade yaptı

  • Listed: 11 Ekim 2017 08:55

Description

24 yaşındaki Michael Binnington ve 24 yaşında olan Luke Atkinson, Belgravia polis karakolundan Heathrow Havalimanı’na götürüldüler ve Kıbrıs makamlarına teslim edileceklerdi.
Kuzenin avukatı Karen Todner, geri getirilmeden önce Lefkoşe’de en az altı aylık bir süreyle karşı karşıya kaldıklarını söyledi.
Dedi ki: “Umarım emniyetlerine bakılır çünkü bu dava hakkında yerel olarak öfkelenen çok şey var.”
Kuzenler, Atleton’un amcası Julian Harrington tarafından Protaras’da tahrik edilen arabada, yolcu Christos Papiris’i 17 yaşında öldüren yolculardı.
Erkekler istasyonda ailenin üyeleri ile gözyaşı döktüğü bir veda paylaştı, ancak konuşmak için çok üzüldü.
Bayan Todner, “Yüksek Mahkemenin bu ülkedeki davaya karışmamasının kararına şaşırıyorum, yapabileceğim tek şey onları mümkün olduğunca çabuk bu ülkeye götürmek” dedi. Ailenin deneyeceğini düşünüyoruz. ziyaret etmeleri için oraya gitmek ve İngiliz Yüksek Komisyonu’nu yarın (Çarşamba) onları ziyaret etmeleri için ayarladım. ”
Ayrıca, Witham’tan gelen Harrington, adam öldürmeyi kabul ettikten ve ağır yaralanmalarından 15 yıl sonra hizmet ediyor.
Adamlar, 2008’de Kıbrıs Yüksek Mahkemesi tarafından yokluğunda, her biri üç yıl hapis cezasına çarptırıldı.
İlk başta Şubat 2007’de bir Kıbrıs mahkemesi tarafından beraat ettiler, ancak bu karar geçen sene ocak ayında İngiltere’ye döndükten sonra üst mahkeme tarafından devrildi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.