Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Lig hala önde gelir – Hodgson

  • Listed: 11 Ekim 2017 12:50

Description

Hodgson’un adamları, Zoltan Gera’nın CSKA aleyhine Craven Cottage’da kazanan ve ava muhafaza ederek, yarışmanın son 32’sine ulaşmak için iki hafta boyunca kazanmak zorundalar. Geçen sezon oyuncuları Pazar günü Sunderland ile oynanan lig çatışmalarından önce getirildi – ancak ev sahipleri Grup E’den kalma umutlarını vermeye devam ediyorlardı.
Hodgson, “Premier League büyük bir endişe ve Europa League buna ikinci geliyor” dedi.
“Bu yarışmadaki taraftarların taraftarları bize karşı bir şey yapmayacaklarını düşünüyorum, Basle’ye ne zaman gideceğimizi biliyoruz, elimizden gelen her şeyi yapacağız.
“Halen elimizden gelen en iyisini yapmaya çalışıyoruz, oyuncular bizi zorlu geçmeye çalışacaklar ve bu durum, Simon Davies, Zoltan Gera ve Bobby Zamora gibi kişilerin şahsında olan CSKA’ya karşı belirginleşti.
“Basle’nin Roman’tan bir şeyler almasının zor olacağını biliyorduk, bu yüzden dört puanı Roma karşısında düşürdük, son iki maçı kazanmamız gerektiğini düşündük.”
Danny Murphy, Gera’nın 15. dakikasını kazanan oyuncudan önce altı hafta sonra dizine sakat kalmasıyla bir kez daha cezaya çarptı.
“O bizim ceza almamız,” dedi Hodgson. “Kulüpten beri ilk cevapsız olan oydu onu almasına izin vermek yanlış değildi.”
http://www.fulhamfc.com (Fulham’ın resmi web sitesi)

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.