Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Lim Reds yarışından çıktı

  • Listed: Nisan 16, 2018 8:05 pm

Escort İlan Açıklaması

Milyarder, Salı sabahı New £ 20million – kabul edilen teklifi New England Sports Ventures’tan (NESV) iyileştirerek  £ 320million – geliştirilmiş bir teklif yaptı.
Lim, kurulun teklifine daha fazla önem vermesi gerektiğini düşünüyordu. Ayrıca, yönetici Roy Hodgson’a Ocak için  £ 40 milyonluk transfer kitty vermeyi vaat etti. Ancak, Çarşamba günkü Yüksek Mahkeme kararı – kulübün büyük kreditörleri Royal Bank of Scotland tarafından başarıyla elde edildi – NESV anlaşmasının yürürlüğe girmesinin önünü açtı.
Çarşamba gecesi Teksas mahkemesinin sahipleri tarafından elde edilen geçici kısıtlama emri Tom Hicks ve George Gillett, daha iyi tekliflerin yapılmasını bekledikleri iddiasıyla Amerikalı ikili’nin Lim’in şansını artırmadı.
Lim şu anki teklifini Hicks ve Gillett’den devralmaktan vazgeçti, ancak bu onun ilgisinin sonu olmadığını belirtti.
O bir açıklamada: “Ben kurulu ve Liverpool Futbol Kulübü için daha fazla değer sağlayarak Mevcut kaynaklardan finanse teklif, esas RBS, oyuncular için daha fazla nakit, tüm banka borçlarının tam geri ödeme ve ile yapıcı bir şekilde çalıştık Kulüp ve destekçileri için daha iyi bir gelecek inşa etmek için uzun vadeli kişisel taahhüt.
“Yönetim kurulu ve RBS teklifimi benimle yanıtlamamayı ya da teklif etmemeyi seçtiler. Temsilcilerim de Çarşamba gecesi yönetim kuruluyla görüşmeyi teklif ettiler. Ancak bu toplantıya NESV de davet edildi.
“Kurulun, kulübün NESV’ye tekliflerinin esasına bakılmaksızın diğer tüm tarafların dışlanmasına satılmasının amaçlandığı açıktı.
“Bu şartlarda, kulüp alma niyetimi ile devam edemiyorum. Eğer mevcut olaylar koşulların değişmesine neden oluyorsa, kulübün kazanılmasına olan ilgim devam ediyor.
“Ben, ancak, gerçekten bundan daha iyisini hak ediyorsun Liverpool Futbol Kulübü, personel ve oyuncuların ve taraftarların, benim en iyi dileklerimi uzanacak. Umarım kulüp artık potansiyel fark doğru hareket ve sahada başarıya ulaşır.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.