Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Linda, ABD bombası onu öldürmeden önce onun kaptanlarından kaçmıştı.

  • Listed: Nisan 16, 2018 9:42 pm

Escort İlan Açıklaması

ABD Özel Kuvvetleri operasyonunun, 36 yaşındaki çocuğu öldürdüğü iddialarına göre, bir askerin, yanındaki patlayan bir parçalama bombasında sallanmadan önce, bir askerin, bir odada dolandırıldığını fark etmediğini gösteriyor.
Birleşik Krallık ve ABD’nin misyona yönelik ortak soruşturmasının, elit Mühür Ekibi’nin altı özel güç birimi üyesinin disiplin cezasıyla karşı karşıya olduğunu görebileceğine inanılmaktadır.
ÜCRETSİZ HABERLER 24/7 GÜNCELLEME … TWITTER ÜZERİNDE SCOTTISH EXPRESS İZLEYİN
İddialara göre, Norgrove’un cesedinin, bir İngiliz koronerin bir otopsi yapmasına izin vermesi için en kısa sürede ülkesine geri gönderilebileceği ortaya çıktı. ABD Özel Kuvvetleri, Afganistan’daki El Kaide ile bağlantılı isyancılardan kurtarmaya çalıştığı için, Isle of Lewis’den Bayan Norgrove, Cuma günü öldürüldü.

    Misyonun görüntülerinin komuta merkezinde altı televizyon izleyicisine aktarıldığı iddia edildi.
ABD’li askeri yetkililer, videoyu, botlu görevden sonra analiz ettikleri için, dost canlısı yangın olayı keşfedildi. Dün Başbakan David Cameron, Avukatları’nda soruları yanıtlarken kendisini “korkak ve acımasız” olarak nitelendiren isyancıları anlattı.
Başbakan’ın sorularını yanıtlayan Bay Cameron, ABD Başkanı Barack Obama’ya ABD’nin Birleşik Krallık’taki bir Birleşik Krallık soruşturmasının yapılmasının “son derece önemli” olduğunu vurguladığını söyledi. Norgrove’un ebeveynleri ile dün konuştu. Batı Adalar Milletvekili Angus MacNeil, “Bu zor zamanda ABD’ye halı altında gerçekleri Linda’ya tam olarak ne olduğunu anlatan için minnettar olduklarını söylemek doğru” dedi.

    Aile, dün İngiltere Afganistan Büyükelçisi Sir William Patey tarafından ziyaret edildi. Bayan Norgrove, Taliban uyuşturucu lordları tarafından eroin kaçakçılığı operasyonunu, çiftçiyi ölümüne yol açan aylarda yasadışı afyon haşhaş ürün yetiştirmekten mahrum etmeye çalışarak parçalamaya çalışıyordu.
İsyancılar seyahat ettiği konvoyu durdurduklarında silah zoruyla kaçırıldı. Vücudunun hafta sonundan önce Wiltshire’daki RAF Lyneham’a varması bekleniyordu, ancak ebeveynleri John, 60 ve Lorna, 62, birkaç tane beklemek zorunda kalabilirler. Onlara verilmeden önce günler. Mevcut mevzuata göre, ölümüne dair herhangi bir soruşturma İngiltere’de yapılacaktır.

    Bir İskoç Hükümetinin sözcüsü şunları söyledi: “İskoçya’nın FAI’yi yurt dışında bir ölümüne tutma yetkisi yok. Bununla birlikte, ABD ve İngiltere Hükümetleri, Linda Norgrove’un trajik ölümünün tüm koşullarına ilişkin bir soruşturma olacağına dair bir güvence verdi. ”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.