Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Liverpool: Amerikan etkisi Kop olabilir

  • Listed: 10 Ekim 2017 10:30

Description

Bir cazibe saldırısına denk gelen şeyde, Purslow dün kulübün mali sağlığı hakkındaki korkuları hafifletmeye çalıştı.
Steven Gerrard ve Fernando Torres’den söz etti ve Liverpool’un “ikame dosyasını tamamen satma” yönünde yeni yatırım imkânı sunarken Liverpool’u asla “satmak” istemediğini söyledi.
Ancak Torres ve Gerrard ile ilgili endişeler, Liverpool’un ilk dörtte bitmediği ve kulübün ikiliyi tatmin edip etmeyeceği konusunda neler olacağının etrafında dönüyor; eğer İngiltere’nin seçkinleriyle yarışacak ve daha fazla sersemletme imkanı yoksa. Purslow, “Yıldız futbolcularını satmak istediğimiz fikri tamamen futbol kulübünün çıkarlarına aykırı” dedi.

    Yazdan bu yana bizim öncelikli önceliğimiz, kıdemli futbolcularımızı uzun vadeli geliştirilmiş sözleşmelerde güvence altına almak oldu. Başlangıç ​​XI’miz Premier Lig’deki herhangi biriyle karşılaştırıldığı görüşündeyiz. Planımız ve üzerinde çalıştığımız şey, kaliteyi azaltacak kadar aptal olmamak için ekibi iyileştirmektir. Borcu ödemek ya da sahiplerimize para yatırmak için oyuncular sattığımız herhangi bir şekilde önermek saçmalıktır. Ne doğrudur. Ne mümkün. ”
“Oyuncuların satışından elde ettiğimiz her gelirimiz oyuncu hesabımıza girer ve hemen diğer futbolcularla değiştirilebilir.” Ancak Robbie Keane’in geçen Ocak ayında Tottenham’a 15 milyon pound transfer yapması durumunda, para bir yerine yeni sözleşmeler için ödeme yapmaya yardımcı olur. Yatırım sorunu devam ediyor ve Purslow, şu anda kulübün% 100 hissesi olan 100 milyon avroluk hisseyi satın almaya veya hatta tam bir devralmayı finanse etmek için kimlerin uygun olacağını kestirmeye çalışıyor.

    Doğru yatırımcıların bulunması çok önemlidir, ancak Liverpool, tarihlerinde çok önemli bir döneme girdiği göz önüne alındığında, zamana duyarlıdır. Tommy Hicks Jnr’ın fanatik bir e-posta gönderdikten sonra yönetim kurulundan istifadıklarını söyleyen Purslow, “Her şeyin iyi olması koşuluyla yakın gelecekte Liverpool FC’ye ciddi yeni bir yatırım yapma ihtimali var” dedi. Hiçbir güvence yok, ancak ilgi çekme konusunda sorun yaşamadık. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.