Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Liverpool FC devralma anlaşması ‘bitti’

  • Listed: Nisan 16, 2018 7:46 pm

Escort İlan Açıklaması

Boston Red Sox’un sahibi, Tom Hicks ve George Gillett’in devralmayı durdurmak için yasal savaşlarında yenildikten sonra kulübün kontrolünü ele geçirdi.
Bir NESV kaynağı Press Association Sport’a şunları söyledi: “Anlaşma yapıldı.”
Yeni sahibi John W Henry, New England Sports Ventures’ın cuma günü kulüplerini devralmasını tamamladıktan sonra “gururlu ve alçakgönüllü” olduğunu söyledi: “Kazanmak için buradayız.”
Liverpool’un satın alınması, Hicks ve Gillett’in kulübünde üç buçuk yıllığına bir son veriyor ama neredeyse kesinlikle destanın sonu değil. Hicks ve Gillett, NESV ‘ye yapılan satışın “yasadışı” olduğunu iddia eden ve bir başka istikrarsızlaştırıcı yasal eylem başlatma tehdidinde bulundukları için 1 milyar liralık tazminat talep edeceğine söz verdi.
Hicks’in ve Gillett’in New York temsilcilerinden yapılan bir açıklamada, “olağanüstü bir dolandırıcı” davası açıldığını, ancak kulübün sahipliğini bırakmaları gerektiğini kabul ettikleri ortaya çıktı.
İkili temsil eden Teksas avukatı Steve Stodghill şöyle dedi: “Bu sonuç sadece kulübün değerini düşürmekle kalmıyor, aynı zamanda bu sporu seven taraftarlar, oyuncular ve herkes için uzun vadeli bir belirsizlikle sonuçlanacak, çünkü tüm yasal kaynaklara başvurulacak.
“Bay Hicks ve Bay Gillett, RBS ‘ye borcunu ödemeye söz verdiler, böylelikle kulüp RBS tarafından tehdit edilen yönetimden kaçınabiliyordu. Bu teklif reddedildi.
“Bu, başkalarının bir zafer olarak iddia edeceği trajik bir gelişmedir. Bu, çözülmesi gerektiği şekilde çözülmeyeceği anlamına gelir.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

2 total views, 0 today

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.