Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Liverpool’dan aşağı doğru ilerleyen adımlar

  • Listed: Nisan 17, 2018 3:02 pm

Escort İlan Açıklaması

Purslow, 2009 yazında oyuncuların Tom Hicks ve George Gillett tarafından başlangıçta kulübüne daha fazla yatırım yapmak için getirildi. Ancak, daha geçtiğimiz Nisan ayında Amerikalılar kulübü satmaya karar verdikleri sırada, Martin Broughton’da yeni atanan bir başkanla birlikte daha önemli bir rol üstlendi.
Parite geçtiğimiz hafta  £ 300 milyonluk devralmayı tamamlayan New England Sports Ventures ile bir anlaşma görüşmesine yardımcı oldu.
Purslow, yeni sahiplerin danışmanlık kapasitesinde yönetici olmayan bir direktör olarak kalacaktır.
NESV’nin yeni devralmalarının detaylarıyla hızlandırılmasının ardından Broughton’un yakın gelecekte pozisyonundan ayrılması bekleniyor.
Purslow, kulüp web sitesine www.liverpoolfc.tv ‘a verdiği demeçte, “LFC’ye bir borsada, en iyi genel anlaşmayı elde etmek için bir satış süreci yoluyla geldim.” Dedi. “Hepimizin sahip olduğu şeyle gurur duyuyorum.
“Ben şimdi kulüpleri parlak bir geleceğe taşıdıkça bu heyecan verici zamanda sahiplerine yardım etmeyi dört gözle bekliyorum.”
New England Sports Ventures başkanı Tom Werner minnettardı Purslow, özel bir danışman olarak bulundu.
Werner, “Hristiyanlığın Liverpool FC’ye olan büyük tecrübesi ve sevgisi göz önüne alındığında, bize ve kulübe yardım teklifimizi kabul etmesinden çok memnunuz.” Dedi.
“Şimdi bir icra yetkilisi için küresel bir arama sürecine başlayacağız.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.