Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Lloyds borç vermeye devam ediyor

  • Listed: 10 Ekim 2017 03:45

Description

UBS müşterilere 80 puanlık bir fiyat hedefi ile satın almalarını söylerken, kara at kredisi grubundaki hisseler 57 puanla 2 puan geriledi.
Broker ekledi: “Yeni iş marjları yüksek, konut fiyatları hafifçe yükseliyor ve borçlar düşüyor. Büyük bankaların mortgage kredilerinin büyümesini bekliyoruz; kurumsal kredi vermenin zemini benzer şekilde iyi huyludur. Mevcut kurallar uyarınca, bankalar büyük olasılıkla 2010’u yeni İngiliz işlerini kitaplara koymak için çekici bir zaman olarak görecekler. ”
UBS ayrıca, sıhhi tesisat ve ısıtma teçhizatı grubu Wolseley’yi, İngiltere ve Nordic operasyonlarındaki gelişen eğilimleri ve Mart ayında yapılacak stratejik bir incelemeden olumlu bir katalizör sağlayarak, 49p ila 1410p aralığında artırdı.
Favori hayat ve emeklilik grubu Hukuk ve Genel Sekreterlik, broker Nomura’nın borç ödeme konusundaki endişelerinin üstesinden geldiğini savundu.
ABD’li cep telefonu iş ortağı Verizon Communications’tan gelen düş kırıklığına işaret eden görüşlere göre Vodafone Group, 3p uçtan 138’e yükseldi.

    Ham petrol fiyatlarının varil başına 83 ABD dolarının biraz üzerine çıkmasına rağmen, mavi yonga petrolü ve gaz araştırmacıları Cairn Energy ve BG Group, 8 pu – 355 pu ve 28 pu – 1191 l / s artıyordu.
AstraZeneca, en çok satan ülser tedavisini Nexium’u hemen jenerik rekabete karşı koruyan bir ABD patent anlaşmasının ardından 35½ p vuruşla 2910½ p’a çıktı.
Moda rakipleri Next ve Marks

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.