Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Madeleine kitabı lansmanı ‘üzücü’

  • Listed: 11 Ekim 2017 19:05

Description

Madeleine’nin kaybolmasıyla ilgili soruşturmada yer alan Goncalo Amaral, ikinci kitap olan A Mordaca Inglesa’yı (İngiliz Gag’ı) Cuma günü bir Lizbon kitapçığında yayınlayacak.
Akşamları gerçekleşecek olan lansman, aynı gün Portekiz başkentinde yapılacak bir hakaret davasının başlamasıyla aynı.
Kate ve Gerry McCann deneme açılışı öncesinde Portekiz’e gitmeye hazırlandılar.
Sözcüleri Clarence Mitchell, “Bay Amaral’ın bunu deneme açılışıyla aynı gün içinde seçmeyi seçtiği üzücü.
Çoğu insan yeni bir kitap başlatmak yerine mahkemeye odaklanmasını bekler ve mahkeme kendi faaliyetleri hakkındaki görüşlerini alacaktır. ”
Madeleine, ailesi yakın arkadaşlarıyla birlikte yemek yediğinde 3 Mayıs 2007’de Praia da Luz’daki ailenin tatil evinde kayıp olan neredeyse dördeydi. Büyük bir polis soruşturması ve dünya çapında geniş çaplı tanıtımına rağmen, bulunamadı.
Leicestershire Rothley’den Bay ve Bayan McCann, bir noktada kızlarının kayboluşunu soruşturan Portekiz polisi tarafından arguidos ya da resmi zanlılar yaptılar. Dedektifler tarafından sorgulanmış, ancak arguido statüsü kaldırılmıştı.
Bay Amaral ilk soruşturmada yer aldı ancak daha sonra davadan çekildi. İlk kitabında, The Truth Of Lie, Madeleine’in öldüğünü iddia etti ve McCanns’ın arkadaşlarıyla yemek yiyerken çektiği hesabı sorguladı.
McCanns’ın avukatlarının kitabın ve bir sonraki DVD’nin yayınlanmasını önlemek için bir yıl süren bir kampanyadan sonra, bir Portekizli yargıç, Eylül ayında daha fazla satış ya da yayını yasaklayan bir karar verdi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.